r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

 • Koolitaja
 • #_AUTHORNAME
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Õpituba „Mina olen mina ja see meeldib mulle!“

Tule 7. veebruaril Holistika Instituuti enese väärtustamise õpituppa “Mina olen mina ja see meeldib mulle!” Saad juurde julgust ja enesekindlust.

Arutleme ning teeme praktilisi harjutusi ja lihtsaid juhendatud meditatsioone, mis aitavad endasse uskuda ja ennast väärtustada.

Ma usun, et enese väärtustamine on elus hakkama saamise võti. Selle teemaga tegelemine tasub end tõepoolest ära, kuna enesehinnang mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist, hakkamasaamist tööl, kodus ja sõprade ringis.

Kui oled oma Minaga enda sees tõeliselt kohtunud ja sa tead, mida tahad, siis on sul lihtne kohtuda ka mis tahes inimeste või olukordadega väljaspool. Sa saad olla vaba oma käitumises ja suhtumistes, sa ei pea kellelegi meeldima, ei pea end kellelegi tõestama. Teiste inimeste arvamused ja hinnangud ei pane su südant värisema ega tee haiget ja nii oled vaba kohustusest kanda maski või mängida kellegi teise ootusele vastavat rolli.

Töö enesehinnanguga on vajalik ka tänase “moehaiguse” – ärevushäire korral. Terapeudina tean, et pidev sisemine rahutus ja ärevus kuuluvad paljude inimeste igapäevaellu.
Mina olen enesehinnangu teemaga maadelnud aastaid. Oh, see pole olnud sugugi lihtne! Aga täna tunnen, et tänu sellele teekonnale on mu elu muutunud palju lihtsamaks ja põnevamaks. Ma usaldan end, oskan kuulata oma sisetunnet, julgen enda eest seista, olla avatud ja haavatav. Kõik kulgeb kuidagi lihtsalt, ma ei pea punnitama, sest (vahel täiesti ootamatud) uksed avanevad just õigel ajal. Ja mis eriti tore: ma olen saanud juurde hulga aega ja energiat, mis varem kulus teistele meeldimise peale.

Tuntud psühholoog Abraham Maslow on öelnud: „Kui sa planeerid saada kellekski vähemaks, kui sa oled võimeline, siis ma hoiatan sind – sa oled kogu oma ülejäänud elu sügavalt õnnetu.“

Ma usun, et just see ongi meie eesmärk siin elus: liikuda tõelise iseenda poole, oma annete ja võimete rakendamise poole, suurema eheduse ja iseolemise suunas. Siis on peeglisse vaadates tore öelda: „Mina olen mina ja see meeldib mulle!“

Õpitoas räägime:

 • mis on enesehinnang ja millest see sõltub
 • kus on enesehinnangu juured
 • mis on ego ja kas me peame tõepoolest ta maha materdama
 • kõige tähtsam küsimus: mida ma tahan?
 • kuidas ennast igapäevaselt väärtustada

Lisaks:

 • teeme harjutusi ja lihtsaid juhendatud meditatsioone, mis aitavad endasse uskuda ja ennast väärtustada. Kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks.
 • toon holistilisest regressiooniteraapiast näiteid tööst enesekindlusega.

Õpituba toimub 7. veebruaril 2018 kl 18.00 Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15.  Infot instituudi asukoha ja parkimise kohta saad instituudi kodulehelt

Õpitoa tasu on 30 eurot. Koha õpitoas tagab tagastamatu registreerimistasu 10 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt 3. veebruaril Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks kirjuta „õpituba 7.02.“.

Ülejäänud 20 eurot ehk osalemistasu saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle (tee seda hiljemalt õpitoale eelneval päeval): Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks „õpituba 7.02.“.

Kui soovid arvet, anna mulle teada.

Registreeri end kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm kodulehel.

NB! Tartus toimub sama koolitus 14. aprillil. Täpsem info tuleb Tartu Rahvaülikooli kodulehele.

Koolitaja kohta saad lugeda siit.

Tule kuulama, kaasa mõtlema ja arutlema! Kui oled endaga rahu sõlminud ja usud endasse, oled parem lapsevanem, sõber, töö- ja elukaaslane.

Kadi KüttUuri ka www.joogateraapia.ee ja facebooki.

Rõõmsa kohtumiseni!

Kadi Kütt

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad