r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Õpituba: Mina olen mina ja see meeldib mulle!
 • Koolitaja
 • #_AUTHORNAME
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Õpituba: Mina olen mina ja see meeldib mulle!

Enese väärtustamine on elus hakkama saamise võti. Selle teemaga tegelemine tasub end ära, kuna enesehinnang mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist, hakkamasaamist tööl, kodus ja sõprade ringis.

Kadi Kütt ootab Sind 12. aprillil 2017  ENESEVÄÄRTUSTAMISE õpituppa “Mina olen mina ja see meeldib mulle!”! Pane end kirja siin: registreerimisvorm.

Kui oled oma Minaga enda sees tõeliselt kohtunud ja tead, mida tahad, on sul lihtne kohtuda ka mis tahes inimeste või olukordadega väljaspool. Sa saad olla vaba oma käitumises ja suhtumistes, sa ei pea kellelegi meeldima, ei pea end kellelegi tõestama. Teiste inimeste arvamused ja hinnangud ei tee haiget ja nii oled vaba kohustusest kanda maski või mängida kellegi teise ootusele vastavat rolli.
Töö enesehinnanguga on vajalik ka tänase “moehaiguse” – ärevushäire korral. Terapeudina tean, et pidev sisemine rahutus ja ärevus kuuluvad paljude inimeste igapäevaellu.
Mina olen enesehinnangu teemaga maadelnud aastaid. Oh, see pole olnud sugugi lihtne! Aga täna tunnen, et tänu sellele teekonnale on mu elu muutunud palju lihtsamaks ja põnevamaks. Ma usaldan end, oskan kuulata oma sisetunnet, julgen enda eest seista, olla avatud ja haavatav. Kõik kulgeb kuidagi lihtsalt, ma ei pea punnitama, sest (vahel täiesti ootamatud) uksed avanevad just õigel ajal. Ja mis eriti tore: ma olen saanud juurde hulga aega ja energiat, mis varem kulus teistele meeldimise peale.
Tuntud psühholoog Abraham Maslow on öelnud: „Kui sa planeerid saada kellekski vähemaks, kui sa oled võimeline, siis ma hoiatan sind – sa oled kogu oma ülejäänud elu sügavalt õnnetu.“ Ma usun, et just see ongi meie eesmärk siin elus: liikuda tõelise iseenda poole, oma annete ja võimete rakendamise poole, suurema eheduse ja iseolemise suunas. Siis on peeglisse vaadates tore öelda: „Mina olen mina ja see meeldib mulle!“

Õpitoas räägime:

 • mis on enesehinnang ja millest see sõltub
 • kus on enesehinnangu juured
 • mis on ego ja kas me peame tõepoolest ta maha materdama
 • kõige tähtsam küsimus: mida ma tahan?
 • isiklikud piirid ja nende kaitsmine
 • kuidas ennast igapäevaselt väärtustada

Lisaks:

 • teeme harjutusi ja lihtsaid juhendatud meditatsioone, mis aitavad endasse uskuda ja ennast väärtustada. Kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks.
 • toon holistilisest regressiooniteraapiast näiteid tööst enesekindlusega.

Õpituba “Mina olen mina ja see meeldib mulle!” toimub 12. aprillil kl 18.00-21.00 Holistika Instituudis Endla 15 IV korrusel. 

Tasu on 30 eurot. Koha õpitoas tagab registreerimistasu 10 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt 7. aprillil:  Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks „õpituba 12.04.“.

Osalemistasu 20 eurot saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle (tee seda hiljemalt õpitoale eelneval päeval): Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks „õpituba 12.04.“.


Registreeri end kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm kodulehel.
Koolitaja kohta saad lugeda siit.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad