r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Õpituba „Elamine avatud südamega“
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Õpituba „Elamine avatud südamega“

Kadi Kütt ootab Sind 13. oktoobril õpituppa „Elamine avatud südamega“!

Õpitoas peatume, pöörame pilgu sissepoole, puhastame, rahustame ja tervendame erinevate harjutuste ja meditatsiooniga oma südant.

„Iga teekond peaks algama südamest“ on üks sügavmõtteline ütlemine. Nii tööd tehes, lapsi kasvatades kui suhete sasipuntraid harutades oleks tark kõigepealt keskenduda oma südamele, sest SÜDA TEAB. Aga me ei ulatu oma südame hääleni, sest see on õrn ja vaikne, enamasti peidus igapäevase rabelemise ja infomüra taga. Pealegi pole keegi meile ei kodus ega koolis õpetanud, kuidas oma südant kuulata.

Oled sa oma südant lähedalt uurinud? Oled sa oma südamelt küsinud, kuidas ta end tunneb? Või öelnud talle, et hoolid temast? Õpitoas on sul see võimalus. Kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks. Väikeses grupis ja sõbralikus õhkkonnas on hea sellega algust teha.

Tule õpituppa kuulama, kaasa mõtlema ja arutlema! Kui oled paremas ühenduses oma südamega, oled parem lapsevanem, partner, suhtleja, unistaja ja armastaja.

Õpituba toimub 13. oktoobril kl 18.00-20.00 Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15 IV korrusel. Loe lähemalt joogateraapia kodulehelt.

Õpitoa tasu on 20 eurot. Maksta saad sularahas kohapeal. Kui soovid tasu üle kanda, siis tee seda hiljemalt 12. okt.: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks märgi „õpituba“. Kohti on piiratud arv.

Registreeri end kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm kodulehel.

Uuri ka www.joogateraapia.ee ja facebooki.

Südamliku kohtumiseni!

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad