r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Loeng lapsevanematele: “Aktiivsus- ja tähelepanuhäirete, õppimisprobleemide, viha ja hirmude vabastamine L.I.F.E. seadme abil. On see võimalik?”

Ülle Toomeoja kutsub lapsevanemaid 10. märtsil kell 18 põnevale loengule: “Aktiivsus- ja tähelepanuhäirete, õppimisprobleemide, viha ja hirmude vabastamine L.I.F.E. seadme abil. On see võimalik?”

Lektor Ülle Toomeoja on lõpetanud Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži  kvantbiotagasiside terapeudi diplomiga (Quantum Biofeedback Therapist) ja registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis biotagasiside terapeudina (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners). Ülle on sel alal tegutsenud 17 aastat, algul Kanadas ja Ameerika Ühendriikides ja nüüd püsivamalt ka Eestis. Käesolevaks ajaks on Ülle juures teraapias käinud üle 12 000 kliendi. Ta on saavutanud oma meetodiga kiireid ja suurepäraseid tulemusi.

Ülle kasutab biotagasiside teraapias L.I.F.E. seadet. Seadmele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat ja see on registreeritud 2A klassi meditsiiniseadmena. Seade oskab kliendi infoväljast üles leida ja sõnastada kliendi negatiivsed sundmõtted, mõttemustrid ning uskumused. Samal seansil mõjutatakse kliendi infovälja struktuure, kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal.

* Kanada ja nüüd ka Ameerika Ühendriikide suuremad ravikindlustuse firmad katavad biotagasiside teraapia kulud kliendile.

JUTUKS TULEB:

  • Mis on L.I.F.E. biotagasiside teraapia ja kuidas see toimib?
  • Milliste probleemide korral saadakse abi?
  • Millised muutused ilmnevad pärast L.I.F.E. biotagasiside teraapiat?
  • Kui kiiresti teraapia tulemused avalduvad ja kui kaua need püsivad?
  • Küsimused & vastused.

Lektor jagab L.I.F.E. seadmega praktiseerimisel saadud kogemusi, toob põnevaid näiteid ning jagab õpetusi, kuidas igapäevase stressiga paremini toime tulla ja olla kontaktis oma sisetundega.

* L.I.F.E. biotagasiside teraapia kohta ja selle teraapia teaduspõhisuse kohta Loe lisa SIIT

REGISTREERUMINE: Kuna kohad piiratud, palume loengule eelnevalt registreeruda e-posti aadressil: bioresonants@gmail.com

Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon, et ettearvamatute muudatuste korral Teiega kiiresti ühendust võtta.

Toimumisaeg: 10. märts 2020 kell 18.00, orienteeruv kestvusaeg 1,5 tundi.

Asukoht: Holistika Instituut, Endla 15 (4 korrus). Kuidas meid leida Loe edasi SIIT

Osalustasu: 5 € sularahas enne loengut kohapeal

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad