r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Loeng ja töötuba „Looteiga, sünd ja mälu“
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Loeng ja töötuba „Looteiga, sünd ja mälu“

Kes ma olen? Kuidas ma siia maa peale tulin? Need on küsimused, millele ehk teadsime vastuseid lapsena, aga oleme unustanud. See, kuidas me sündisime, paneb pitseri kogu inimese elule – seega on mälukillud sellest ajast kulda väärt.

Jaapani naistearst doktor Akira Ikegawa on aastaid uurinud kuni 6-aastaste laste mälestusi ajast, mil nad olid ema kõhus ja sünnihetkest. Oma sündi mäletas 41% lastest, ema kõhus olemist suisa 53%. Muu hulgas on ta uuringu tulemusena jõudnud järelduseni, et inimese hing valib keha ja elutee.

Laupäeval, 4. mail, kell 10.00–12.00 toimub Holistika Instituudis loeng-töötuba „Looteiga, sünd ja mälu“.

Dr Akira Ikegawa peab põneva loengu laste looteea- ja sünnimälestustest ning oma uuringu tulemustest. 

Pärast töötuba vastab dr Ikegawa osalejate küsimustele.

Loeng tõlgitakse eesti keelde. 

Ürituse korraldab ja sponsoreerib Eesti Shindo Ühing.

Osalustasu 20 eurot (tasumine kohapeal sularahas). 

Registreerimine ja lisainfo: shindo.ee@gmail.com, 5647 2191, 5645 5422

Oodatud on lapsevanemad, lapseootusel olijad ja kõik, kes ise lapsed olnud. Me kõik oleme läbi emaüsa siia ilma tulnud, meil kõigil on, mida mäletada!

 „Kui tahan sündida, siis valin pere ja siis aidatakse laps mööda kuldset treppi siia alla maa peale“ – nii selgitas üks kolmeaastane eesti tüdruk oma emale. Lapsi tasub kuulata ja nende fantaasiana näivaid jutte tõsiselt võtta.

Dr Ikegawa kogutud laste mälestustest on ilmunud eestikeelne e-raamat „Jah, ma mäletan, kui olin emme kõhus“. E-raamatu tellimiseks tasu 5 eurot Eesti Shindo Ühingu kontole

EE132200221024568268 (selgitusse kirjuta oma nimi) ja saada maksekorralduse koopia shindo.ee@gmail.com. Sulle saadetakse seejärel e-raamatu link, mille saad omale alla laadida.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad