r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

 • Koolitaja
 • #_AUTHORNAME
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Kundalini jooga

Kundalini jooga

Annika Sõrmuse juhendatavad Kundalini jooga tunnid toimuvad teisipäeva õhtuti kell 17.30 – 19.00. On öeldud, et Kundalini jooga teeb ühe aastaga ära selle töö, milleks muidu kuluks kakskümmend. Tule tundidesse! Eelnev jooga kogemus ei ole vajalik.

Aprillikuu Kundalini jooga tundides keskendume loova ja eluandva energiavoo tõstmisele meie kehas. Äratame üles kolmanda tšakra – meie tahte ja väekeskuse ning saame seeläbi ise luua oma elus küllust ja eneseusaldust. Käivitame isikliku väekeskuse, milleks on nabapunkt. Meditatsioonides keskendume külluse loomisele meis endis.

Joogateaduse kohaselt on inimene tasakaalus, kui ta on kontaktis nii oma hinge, meele kui ka kehaga. Kundalini jooga aitab seda tasakaalu leida. Yogi Bhajani õpetustel põhinevates Kundalini jooga tundides paneme energia oma kehas teadlikult liikuma. Tulemuseks on organismi oluliselt parenenud üldfüüsiline seisund ja tasakaalus vaimne tervis.

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga, mis hõlmab endas füüsilisi harjutusi (kriyad), hingamistehnikat (pranayama), kehaasendeid (asanad), kätehoiakuid (mudrad), loitsimist (mantrad), lõdvestusi ja meditatsioone.

Kundalini jooga mõjud:

 • Sa muutud sitkemaks, vastupidavamaks ja paindlikumaks
 • Sinu üldine tervislik seisund paraneb
 • Sa saad lisaenergiat ning õpid seda ise „tootma”
 • Sinu meel tasakaalustub ja teadvus avardub
 • Sul tekib oskus elada olevikus „siin ja praegu“
 • Mediteerimine tekitab sisemise rahu ja stabiilsuse
 • Vabanevad alateadlikud hirmud ja blokeeringud

Igas tunnis pühendume mõnele kindlale eesmärgile läbi spetsiaalse harjutuste kompleksi ehk kriya – näiteks stressist vabanemine, immuunsuse tõstmine, närvisüsteemi tugevdamine, seljalihaste tugevdamine, südame avamine, tšakrasüsteemi blokeeringute vabastamine, jne. Peale kriyat on pikem lõdvestus ning meditatsioon.

Annika Sõrmuse juhendatavad Kundalini jooga tunnid toimuvad teisipäeva õhtuti kell 17.30 – 19.00.

Holistika Instituut, Endla 15, IV korrus, Tallinn

Osalustasu: 10 EUR

Tunde juhendab: Annika Sõrmus (Devi Dhyan Kaur)

Joogamatid ja pleedid on kohapeal olemas. Palun riietu mugavalt.
Info tel: 5072108 või annika.sormus@gmail.com

Registreerimine ei ole vajalik, tule lihtsalt kohale!

Jooga teeb sinust Sinu! Yoga is going to make you You!
Yogi Bhajan

Minust:
Õpin KRI rahvusvahelise Kundalini jooga õpetaja koolituse I tasemel ning holistilise regressiooniteraapia õppe III kursusel.

Liikumine on olnud oluline mulle alates lapsepõlvest, vaimsete otsingute teel olen olnud viimased aastad. Enne Kundalini joogat oli ikka kuidagi nii, et kui keha sai piisavalt füüsilist koormust ei olnud hing rahul ning kui vaim sai piisavalt tähelepanu, jäi keha unarusse. Midagi oli alati justkui puudu ning pidev rahulolematus iseendaga oli üsna pidev kaaslane. Regulaarselt joogat tehes on see aga täielikult muutunud. Ühes Kundalini jooga tunnis sulandub kõik kokku – keha, meel ja hing ning tekib ühendatuse tunne. Olen ainult mina ja kõik muu taandub. Selle tunde saab igal ajahetkel endas taasluua. Joogatundides osaledes koguneb igaühe varamusse tohutu hulk tööriistu, millega saab iseennast aidata.

Kutsun Sind kaasa imelisele teekonnale, et koos avastada Kundalini jooga lõputuid avarusi ning saada üha sügavamat kontakti iseendaga!

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad