r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Koolituse tutvustus- ja filmiõhtu

Neljapäeval 6. oktoobril algusega kell 18.30 toimub koolituse esimese astme “Holistiline treening” tutvustus- ja filmiõhtu.

Koolitajad Marina Eberth, Heili Laido, Kristiina Garancis, Katariina Martens ja Tiina Pedak räägivad koolitusest, tutvustavad õppekava ning vastavad küsimustele. Õhtu teises osas naudime filmi “Elu seitse vaimset seadust”. Üritus on tasuta.

Palun registreeri end sündmusele, et teaksime Sind oodata: info@holistictherapy.eu

Õhtu toimub instituudis aadressil Endla 15, IV korrus, Tallinn.
Täpsemad juhised meie leidmiseks saate siit.

Õhtu orienteeruv ajakava: 18.30–21.30.

***

Lähemalt näidatavast filmist…

deepak chopra filmFilm “Edu seitse vaimset seadust” põhineb Deepak Chopra samanimelisel väga populaarsel raamatul, mis on trükivalgust näinud ka Eestimaal (kirjastuselt Nebadon). Chopra on tuntud vaimsete raamatute autor, kes õpetab saavutama isiklikku edu. Filmi nimeks võiks olla pigem “Elu seitse vaimset seadust”, kuna need on needsamad printsiibid, mida kasutab loodus kõige loomisel materiaalses olemises. Chopra jagab need õpetused seitsmeks seaduspärasusteks, ühendades nii Idamaade kui ka Lääne tarkuse. Rakendades neid kosmilise häälestatuse seaduspärasusi oma kõikides elu valdkondades, võib vaataja arendada rahuldust pakkuvaid suhteid ning märgata positiivseid muutusi ka rahavoogude liikumises.

Edu elus võiks defineerida kui õnne jätkuvat avardumist ja inimvääriliste eesmärkide saavutamist. Meil on vaja vaimsemalt läheneda edule ja küllusele – kõikide heade asjade külluslikule voolamisele sinu juurde. Vaimsete seaduste teadmise ja praktikasse rakendamisega harmoniseerimine ennast loodusega ja loome muretult, rõõmsalt ja armastades.

Täname filmi eest Lektooriumit!

***

Lisainfo koolituste kohta:

Hetkel toimub osalejate registreerime novembris algavasse holistilise treeningu gruppi, mida juhendab Heili Laido.

Holistiline treening – aeg iseendale!

See on enesearengu koolitus, mis ühendab tänapäevased transpersonaalse psühholoogia meetodid nii iidsete kui kaasaegsete teadmistega inimese energiasüsteemist ja keha-vaimu seostest. Koolitus on mõeldud neile, kes tahavad paremini mõista iseennast ja otsivad oma kohta maailmas.

Holistilise treeningu videotutvustus:

Holistiline regressiooniteraapia – koolituse teine aste

Koolituse teine osa on neile, kes tahavad töötada terapeudina. Kuid sobib ka inimestele, kellel pole terapeudiks saamise soovi, kuid kes tahavad süvendada oma inimestega töötamise oskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga. Koolituse teine aste eeldab esimese aasta, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist.

Lisainfo instituudist telefonil 6372777.

Tere tulemast!

 

Holistika Instituudi naiskond

Üleval: Tiina Pedak, Marju Heinlaid, Heili Laido, Kristiina Garancis ja Tania Haasma

All: Katariina Liisa Martens, Marina Paula Eberth, Jaana Ojakäär 

0

Telli uudiskiri


Blogi artiklite teemad