r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Koolituse tutvustus- ja filmiõhtu

Neljapäeval 16. veebruaril algusega kell 18.30 toimub koolituse esimese astme “Holistiline treening” tutvustus- ja filmiõhtu.

Koolitajad Marina Eberth, Heili Laido, Kristiina Garancis, Katariina Martens ja Tiina Pedak räägivad koolitusest, tutvustavad õppekava ning vastavad küsimustele. Õhtu teises osas naudime filmi „Üks hiigelhüpe: Aga mina?“. Sündmus on tasuta.

Palun registreeri end sündmusele, et teaksime Sind oodata: info@holistictherapy.eu

Õhtu toimub instituudis aadressil Endla 15, IV korrus, Tallinn.
Täpsemad juhised meie leidmiseks saate siit.

Õhtu orienteeruv ajakava: 18.30–21.30.

***

Lähemalt näidatavast filmist „Üks hiigelhüpe: Aga mina?“

hiigelhypeSee üdini aus ja siiras film mõjub nagu sõõm värsket õhku. See on inspireeriv ja ärevusttekitav vaade meie kollektiivsele hullusele: me oleme kaasa kistud oma egost ja kannatame armastuse puudust suhetes, oleme sõltuvuses staatusest, rahuldamatute ihadega, lapsepõlvehaavades ja võimetud peatama oma mõtlemist. Samas toimetame kõigest sellest hoolimata, oleme loomingulised ja täis inspiratsiooni.

Muusikud, lugude jutustajad, filmitegijad, näitlejad ja mõtlejad paljudest erinevatest kultuuridest üle maailma panustasid loomingulise mitmekesisuse pühitsemisse oma sõnu, rütme ja kujutlusi. “Aga mina?“ on Bridgemani ja Catto teine projekt, mis järgnes nende duubel-Grammyga pärjatud filmile ja albumile. Film on unikaalne ja inspireeriv rännak läbi maailma muusika. Loe filmi kohta lisa Lektooriumi kodulehelt.

 

Pikkus 1,5 tundi. Eestikeelsed subtiitrid.

***

Lisainfo koolituste kohta:

Hetkel toimub osalejate registreerime märtsis 2017 algavasse holistilise treeningu gruppi, mida juhendab Katariina Liisa Martens.

Holistiline treening – aeg iseendale!

See on enesearengu koolitus, mis ühendab tänapäevased transpersonaalse psühholoogia meetodid nii iidsete kui kaasaegsete teadmistega inimese energiasüsteemist ja keha-vaimu seostest. Koolitus on mõeldud neile, kes tahavad paremini mõista iseennast ja otsivad oma kohta maailmas.

Holistiline regressiooniteraapia – koolituse teine aste

Koolituse teine osa on neile, kes tahavad töötada terapeudina. Kuid sobib ka inimestele, kellel pole terapeudiks saamise soovi, kuid kes tahavad süvendada oma inimestega töötamise oskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga. Koolituse teine aste eeldab esimese aasta, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist.

Lisainfo instituudist telefonil 6372777.

Tere tulemast!

 

Holistika Instituudi naiskond

Üleval: Tiina Pedak, Marju Heinlaid, Heili Laido, Kristiina Garancis ja Tania Haasma

All: Katariina Liisa Martens, Marina Paula Eberth, Jaana Ojakäär 

0

Telli uudiskiri


Blogi artiklite teemad