r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Koolituse tutvustus- ja filmiõhtu
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Koolituse tutvustus- ja filmiõhtu

Teisipäeval, 27. veebruaril algusega kell 18.00 toimub koolituse esimese astme “Holistiline treening” tutvustus- ja filmiõhtu.

Koolitajad Marina Eberth, Heili Laido, Kristiina Garancis, Katariina Martens ja Tiina Pedak räägivad koolitusest, tutvustavad õppekava ning vastavad küsimustele. Õhtu teises osas naudime harivat filmi “Meele varjatud jõud”. Sündmus on tasuta.

Palun registreeri end, et teaksime Sind oodata: info@holistictherapy.eu

Õhtu toimub instituudis aadressil Endla 15, IV korrus, Tallinn.
Täpsemad juhised meie leidmiseks saate siit.

Õhtu orienteeruv ajakava: 18.00–21.00.

***

Lähemalt näidatavast filmist…

Meele varjatud jõudFilm „Meele varjatud jõud“ on 6-osalise dokumentaalsarja „Hing ja teadus“ (Sjæl og Videnskab) esimene osa. Sarja näidati Taani kanalil DR2 aastal 2011. Kas inimene võib end mõtte jõul tervendada? Või hoopis end surnuks mõelda? Kui palju suudab meie psüühika mõjutada keha? Kas me saame end tervendada, kui muudame oma teadvusseisundit? Kuidas tänapäeva teadus uurib psüühika mõju tervisele? Neile küsimustele otsib teleajakirjanik ja filmi „Meele varjatud jõud“ produtsent Thomas Breinholt vastuseid mitme maailma juhtiva teadlase juures.

Filmi vaadates saame teada, kuidas ja milliste tulemustega tehakse platseebokatseid ja kuidas raske haiguse diagnoosi teadasaamine võib lühendada eluiga tervelt 10 aasta võrra. Kuidas sõjast sügava psühhotraumaga naasnud sõdureid aidatakse psühhedeeliliste ainete abiga. Kuidas lihtsa ajugümnastikaga saab mõjutada nii aju kui keha toimimist. Vastused põnevatele küsimustele pole mitte lihtsalt üllatavad, need pööravad tavaarusaamad inimese sisemisest väest lausa pea peale.

Pikkus 1 tund. Eestikeelsed subtiitrid.

***

Lisainfo koolituste kohta:

Registreerime soovijaid aprillis 2018 algavasse koolitusgruppi (HT 182). Gruppi juhendab Kristiina Garancis. Kohtumiseni koolitusel!

Holistiline treening – aeg iseendale!

See on enesearengu koolitus, mis ühendab tänapäevased transpersonaalse psühholoogia meetodid nii iidsete kui kaasaegsete teadmistega inimese energiasüsteemist ja keha-vaimu seostest. Koolitus on mõeldud neile, kes tahavad paremini mõista iseennast ja otsivad oma kohta maailmas.

Holistiline regressiooniteraapia – koolituse teine aste

Koolituse teine osa on neile, kes tahavad töötada terapeudina. Kuid sobib ka inimestele, kellel pole terapeudiks saamise soovi, kuid kes tahavad süvendada oma inimestega töötamise oskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga. Koolituse teine aste eeldab esimese aasta, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist.

Lisainfo instituudist telefonil 6372777.

Tere tulemast!

 

Holistika Instituudi naiskond

Üleval: Tiina Pedak, Marju Heinlaid, Heili Laido, Kristiina Garancis ja Tania Haasma

All: Katariina Liisa Martens, Marina Paula Eberth, Jaana Ojakäär 

0

Telli lühikursuste info


Blogi artiklite teemad