r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Koolitus: Kuidas edukalt kandideerida?
 • Koolitaja
 • #_AUTHORNAME
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Koolitus: Kuidas edukalt kandideerida?

Sündmus jääb eriolukorra tõttu praegu ära!

Teily Allas kutsub Sind 24. märtsil Holistika Instituuti koolitusele “Kuidas edukalt kandideerida?”

Täiskasvanuna veedame suurema osa oma ajast tööd tehes. Kas nõustud, et tööle pühendatud aeg võiks seega olla sisukalt kasutatud? Aeg, mille käigus saad oma teadmisi, oskusi, võimeid ja kogemusi kasutada ning saad vastutasuks tunda rahulolu tehtust, teenida õiglast töötasu ja näha sealjuures ka isiklikku arengut.

Et leida selline töökoht, kus saaksid rakendada oma tööalaseid kompetentse ja vastu saada töö, mis pakub rahulolu, tuleb alustada sellest, kes Sina ise oled, millised on Sinu tööalased kompetentsid ning mida Sa tulevasest töösuhtest ootad? Selleks, et teada, kuidas enda kandidatuuri üles ehitada, jõuda arusaamani, kes Sa oled ning kuidas ennast enesekindlalt esitleda, tuleb appi koolitus “Kuidas edukalt kandideerida?”

Selle koolituse kaudu saad uusi teadmisi, kuidas kandideerimisdokumente kirjutada. Samuti juhtnööre, kuidas saada endast ja oma ootustest selgem ülevaade ning mõelda läbi, mida on Sul tulevasele tööandjale pakkuda. Koolitus annab tehnikaid, tänu millele saaksid olla julgem versioon iseendast ja õppida oma isiklikku mõjujõudu kasvatama. Koolituse eesmärgiks on aidata Sul saada elult ja töösuhetelt rohkem seda, mis Sinu kasuks töötab.

​Kui soovid tööturul konkurentsieelist, kasuta kandideerimiseks kuluvat AEGA teadlikult!

Tööle kandideerimine algab CV koostamisest ja vajadusel ka kaaskirja või motivatsioonikirja esitamisest. Keeleliselt korrektne ja sisukas CV ning kaas- või motivatsioonikiri suurendab konkurentsivõimet kandideerimisel ning tõenäosust saada kutset tööintervjuule.

Koolitusel saad teada:

 • Milline CV annab Sinu kui kandideerija kohta sellist infot, millest tööandja saaks välja lugeda, et Sa oled sobiv kandidaat?
 • Kas kandideerimisel lisada kaaskiri või mitte?
 • Kuidas koostada kaas- ja motivatsioonikirja, mis tekitaks vastaspooles huvi ja soovi sind tööintervjuule kutsuda?

Õpid:

 • kuidas lihtsalt ja selgelt kirjutada kaaskirja ja motivatsioonikirja.

Kui oled saanud kutse tööintervjuule, on põhjust rõõmustada ning võtta aega EELTÖÖKS ja ENESEHÄÄLESTUSEKS, et osata vestlusel tuua välja oma teadmised ja kompetents ning saada tööpakkumine ja võimalus oma oskusi rakendada.

Lisaks saad koolitusel teada:

 • Milline ettevalmistus on vajalik enne intervjuud?
 • Millised on töövestluse tüüpilised küsimused?
 • Kuidas ennast õigele lainele häälestada?
 • 8 tehnikat oma mõjujõu tõstmiseks!
 • Mida teha vahetult enne tööintervjuud, selle ajal ning peale vestlust?
 • Kuidas maandada tööintervjuuga kaasnev pinge ning olla edukas?

Põhjalik ettevalmistus aitab lõpetada negatiivsed mõtted: „Appi intervjuu. Mida nad minult nüüd küsivad, mida ma endast räägin? Mis siis juhtub, kui ma ei oska mõnele küsimusele vastata? Võib-olla ma ei meeldi neile. Tööintervjuud ajavad mind närvi, peopesad higistavad. Kindlasti unustan midagi olulist öelda. Kas ma ikka olen nende arvates sobiv kandidaat, kellega nad sooviksid töölepingu sõlmida?”

Kui nii, siis ole mureta, sest koolitus „Kuidas edukalt kandideerida?” annab sulle näpunäiteid edukaks kandideerimiseks, eneseabi võtteid ja praktilisi tööriistu, mis aitavad ebakindlust ja muret vähendada töövestluse eel ja ajal. Samuti annab koolitus juhtnööre, kuidas käituda pärast tööintervjuud.

Edaspidi saad töövestlustele minna hea tunde ja teadmisega, et mitte ainult tööandja ei vali endale sobivat töötajat, vaid ka Sina valid endale sobivat tööandjat.

Toimumisaeg: 24. märts 2020 kell 17:00-20:30

Toimumiskoht: Endla 15, Tallinna kesklinn – Holistika Instituut, 4. korrus. Vaata kaardilt.

Koolituse maksumus: 45€ + km (täishind 54€). Maksumus sisaldab: koolituse materjale, ühte kohvipausi.

Loosimine: Koolitusel osalejate vahel loositakse välja üks konsultatsioon, mis sisaldab CV ja kaaskirja konsultatsiooni meili teel (võidu väärtus 40€). Vaata lähemalt siit.

Loe koolituse kohta lisa ja REGISTREERI end koolitusele!

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad