r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Kontserdisari "Mängud alateadvusega"
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Telliskivi 60a

Kontserdisari “Mängud alateadvusega”

„Mängud alateadvusega“ on täiesti tavatu kontserdisari, sest siin pole keskmes artist või muusika, vaid publiku sisemaailmas toimuv. Sari on muusika, teaduse  ja psühholoogia puutepunkt – õhtu, mis avab Sinu loovuse, avardab arusaamist psüühikast ning ajust.

Esitatava eriline vastuvõtt, süvenemisaste keskkonnas, kus ümbritsev on viidud miinimumini, publik istub ümber interpreedi mugavatel kotttoolidel. Pärast kontserti toimub vestlus publiku, muusikaterapeudi ja esinejaga ootustest ja kogetust.

Korraldaja: Eesti Kontsert (idee autor ja produtsent Heili Vaus-Tamm)

Toimumiskoht: Tallinna Vaba Lava kl 19.00-20.30

Järgmised kontserdid:

2019_04_10_Mängud_Põldvere_Rausi_EK_A1.indd

10. aprill Laura Põldvere ja Ivi Rausi helirännakud ruumis (muusikaterapeut Alice Pehk, muusikud – Laura Põldvere  ning Ivi Rausi  vokaal, elektroonika). Vokaalne jazz-improvisatsioon, mis kannab kuulajat kummalistel ja kaunitel radadel, vaiksest meditatsioonist sütitava naeru ja tugevate avatud tunneteni.

Lõõgastavat äraolemist aitavad luua asutused, kes hoolivad vaimsest tervisest: Gustav Adolfi Gümnaasium, Eesti Meremuuseum, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Ülikool, LHV, Transferwise, Prike, Puskupusku.
Toetaja: Telliskivi Loomelinnak

Koostöös Vaba Lava ja Muusikateraapia Keskusega

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad