r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Loeng: Armastusesõltuvuse kolm nägu
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Loeng: Armastusesõltuvuse kolm nägu

Kert Grünberg kutsub Sind 21. augustil Holistika Instituuti loengule “Armastusesõltuvuse kolm nägu”.

Sa armusid esimesest hetkest? Kas tema ongi see õige, kui valu mõõdab minu armastuse suurust? Sa ootad või otsid ikka veel seda õiget?

Sõltuvussuhteid toetab kogu massimeedia, nendest kirjutatakse ja tehakse filme. Armastusesõltuvus on justkui normaalne nähtus. Kui armastusega kaasneb kannatamine, siis tundub olevat justkui õige asi. Aga kas ikka on?

Sõltuvussuhe on miski, mis muudab partneri objektiks. Oluline pole mitte minu isik, minu tunded ja vajadused, minu sügavam olemus, vaid see mida mina pakun. See võib olla hoolitsemine, raha, seks, olemas olemine, reisimine jne.  Kui teine inimene on muutunud objektiks, siis pole võimalik jõuda tõelise läheduseni. Rahulolu suhtest ei saabu. Loengus saad teada, mida tähendab sõltuvus, seksisõltuvus, romantikasõltuvus, suhtesõltuvus. Kuidas nad üksteist toetavad ja milles nad erinevad. Mida sa saad teha selleks, et sinu suhe saaks olla sügavam ja hoolivam?

Loeng on sissejuhatuseks septembri lõpus toimuvale töötoale, kus uurime sügavamalt suhtesõltuvuse tagamaid ning keskendume rohkem praktikatele kui teooriale. Mustri märkamine on alles kõige esimene samm, järgmine on vastutuse võtmine ja enda käitumise muutmine. Kuidas selleni jõuda, vaatame septembri töötoas, 21.-23.09. Vt lisa www.hingamistuba.ee/uudised

Registreerimine: kert.grynberg@gmail.com

21. augustil 2018, kell 18.00 – 21.00

Loeng toimub: Holistika Instituudis, Endal 15, 4. korrus, saal nr 3

Loengu tasu:

Registreerides kuni 20.08 on tasu 30 eur

Alates 21. august on tasu  35 eur

Tee palun ülekanne: Hingamistuba OÜ, EE15 2200 2210 4896 1113. Selgitusse lisa enda nimi ja loengu kuupäev 21.08

Koolitaja Kert Grünberg: Seda loengut on inspireerinud minu isiklikud kogemused, töö endaga, minu kliendid, Anne Wilson Schaef, Pia Mellody, Robin Norwoodi, Tommy Hellsteni raamatud kaassõltuvusest ja sõltuvussuhetest ning erinevad selle teemaga seotud töötoad. Töötan igapäevaselt holistilise regressiooni terapeudina, TRE ning vabastava hingamise õpetajana ja juhendan kaassõltuvuse toetusgruppe.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad