r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Vinyasa Flow joogatunnid

Instituudis toimuvad neljapäeva õhtuti joogatunnid Epp Tammaru professionaalse ja hooliva juhendamise all.

Ashtanga juurtega Vinyasa Flow on paljude lemmik, sest tund on dünaamiline ja voolav ning iga kord pisut erinev. Mõnus lõpulõõgastus aitab end pärast pikka tööpäeva kõigest välja lülitada, et kodu poole minna värske ja energilisena.

Joogatunnis on olulisim leida ühendus oma hingamisega ning lasta poosidel selle saatel enda kehas avalduda. Praktika käigus kingid endale tugevamad lihased ning luustiku, märkad, et oled paindlikum ning tasakaalukam, meel on erksam ning keskendumisvõime suurem.

Kannatlikkust kasvatades, iseennast märgates ning oma keha kuulates võid leida end sügavamas poosis ja lõdvestuses kui jõuga surudes oleks iial jõudnud. Seeläbi kasvab ka eneseusaldus ning arusaam, et kõik on võimalik!

Joogatunnid toimuvad igal neljapäeval kell 18.30 – 20.00 Holistika Instituudis Endla 15 (IV korrus).

Ühe korra hind on 8 €, tasumine sularahas.

Palun võta kaasa oma joogamatt!

Joogatund uudiskirja

Epp Tammaru endast:

Minu jooga teekond sai alguse üle viie aasta tagasi Ashtanga Vinyasa tundidega, kust edasi olen praktiseerinud Rocket Vinyasa ja Vinyasa Flow seeriaid. Sellele kõigele tasakaaluks vajusin kolm aastat tagasi ka yin jooga hoolitsevasse sügavusse. Soovin jagada kõike seda, mida armastan ning luua ruumi, kus oled hoitud ning toetatud, et lõdvestuks meel ja saaksid liikuda oma südame teel.

Küsimuste korral helista või kirjuta: Epp Tammaru telefon 5666 7142 e-post epptammaru@gmail.com

0

Telli uudiskiri


Blogi artiklite teemad