r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Intuitiivse tunnetamise ja tajumise süvaõppe kursus
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Intuitiivse tunnetamise ja tajumise süvaõppe kursus

6-osalisel kursusel õpime üles leidma ja kasutama oma sisemist jõudu, väge ja teadmisi. Õppeprogramm on koostatud Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias.

Kursus äratab teadmised, mis meil on juba olemas. Intuitiivne tunnetamine on võimalus saada infot iseenda hüvanguks ja hakata elama päris oma elu. Me elame ajastul, kus inimesed ei taha enam endistviisi elada ja paljud on hakanud otsima rahulolutunnet ehk siis vastuseid  küsimustele. See kõik on meie sisemaailm. Me ei näe seda, aga see puudutab meid sügavalt.

Koolituse kuueastmelise programmiga saad tutvuda korraldaja kodulehel. Selle aasta süvaõppe grupile lisanduvad täiendavad kodutööd ja hulgaliselt lisamaterjali enesetäiendamiseks. Täiendava osana ka energeetilised harjutused. Kevadgrupile lisandub ka „kolmanda silma” ehk käbinäärme eriprogramm.

Õppetööd alustavad uued süvaõppe grupid.

Toimumisajad:

C Grupp: 23. juulil, teisipäeval, kell 10.00 – 16.00

A Gupp: 1. augustil, neljapäeval, kell 10.00 – 16.00

Kõigi süvakoolituse kuue astme edukad lõpetajad saavad sertifitseeritud diplomi Moskva Rahvusvahelisest Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast.

Kursust juhendab Teresa Mängel

Teresa on lõpetanud Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia, kus on saanud doktorikraadi parapsühholoogias. Koolitamiseks on Teresa saanud spetsiaalsed täiendväljaõpped ja pühitsused Akadeemia õppejõudude poolt ning on Akadeemia ainuesindaja Eestis.

Kursused toimuvad Holistika Instituudi ruumides (Endla 15).

Loe lisainfot ja registreerimisvõimalusi korraldaja “Taevas ja Maa”  kodulehelt.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad