r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Christiana Harle
Instituut soovitab: Meisterda oma šamaanitrumm
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Instituut soovitab: Meisterda oma šamaanitrumm

SINU OMA ŠAMAANITRUMMI SÜND

Põhjapõdra nahast ja Emapuu oksast

Suvekursus CHRISTIANA HARLEGA 3. – 9. august 2016

Mooste lähedal Põlvamaal

Tihtipeale unistame päris oma šamaanitrummi tegemisest aastaid, kuid nüüd on võimalus ühe erilise nädalase laagri jooksul see unistus teoks teha! Oma trummi sünnitamine, sellele elu andmine, ei ole kiire protsess, see teekond on Sinu lugu, millest sünnib Sinu Oma Trumm. Valminud trummi saad kasutada nii šamanistlikes tervendamistes ja rituaalides kui kogukonna heaks või võib see olla sootuks millegi uue algus Sinu elus.

Šamanistlik Trumm on elus, tal on oma hing. Abistava vaimuna on see kohal šamanistlikel tervendamisrännakutel. Paljudes maailma kultuurides üle maailma võib kuulda šamaanitrummi pulseerimist maa peal, taevas ja meie endi sees. Sinu oma šamaanitrummi tegemist juhivad erinevad iidsed vaimud, lood ja rituaalid, nagu nad on juhtinud meie esivanemaid juba kaua aega. Selle intensiivse nädala jooksul valmistame igaüks omaenda tervendava Šamanistliku trummi, tutvume erinevate lugude ja traditsioonidega Põhja – Euroopast, Siberist ja Põhja – Ameerikast ning samal ajal õpime töötama koos meie kaitsevaimudega. Me töötame nii iseseisvalt kui ka ühtse grupina. Trummid sünnivad põhjapõdra nahast ja männilaastudest raamist, tulest ja veest, maast ja taevast. Läbi šamanistlike rännakute võtame ühendust loodusvaimudega, erinevate ilmakaarte ja paigavaimudega, kes kõik on meie tegutsemises abilisteks. Osalejatel on võimalus läbi teha šamanistlik visioonide otsing ühe päikesest täidetud öö jooksul. Oma vaimudest abiliste abil õpime me, kuidas oma trummi austada ja alustame teekonda sellega töötamiseks tulevikus. Läbi šamaanitrummi kasutatavad minevik ja olevik on meie teejuhid, et elada ja tervendada oma igapäevaelu.

  • Trummikursusel osalemiseks ei ole vaja eelnevaid käsitöö-, kunstilisi- või puutöö oskusi.
  • Kui Sul tekib küsimusi kursuse sisu kohta enne kursust, suhtle palun otse Christianaga (info@solavoima.fi).
  • Õppetöö toimub eesti ja inglise keeles.

Kursuse maksumus:

Hind 520 € sisaldab trummi jaoks vajalikke materjale (põhjapõdranahk ja kõva mänd), nädalast kursust, elamist 7 päeva majas looduse keskel, sauna kasutamist, nädalast toiduhulka. Grupis on kuni 12 inimest. Toitu valmistame ise koha peal koos Christianaga.

Ööbimiseks on meil talukompleks Põlvamaal Mooste lähedal metsajärve ääres (200 m järveni), põldude keskel. Koht on privaatne. Ööbida saab kõrvalhoones madratsitel või telkides, osalejate päralt on saun. Pesta saab saunas (kaevuvesi voolab kraanist). Vihma korral on olemas katusealune, kus on võimalik trummi meisterdada või süüa. Süüa saab teha õues (pliit, grill jm vajalik olemas). Täpsemad instruktsioonid saadame registreerunutele.

Registreerumiseks kirjuta palun: gitake@yahoo.com

Koha kindlustamiseks palume kanda eelregistreerimise tasu 250 € 1. juuliks 2016 Aiki Hainsoo arveldusarvele: EE062200001108188904. Lõplikku osalustasu ootame 1. augustiks 2016.

Kohtade arv on piiratud – laagrisse saavad esimesed 12 registreerunut!

christiana harleChristiana Harle

Christiana ehk Chrisse, nii nagu teda Soomes kutsutakse, elab Kirde – Karjalas, Soomes. Inimesed ütlevad tema kohta, et ta on tark Põhjamaa naine. Tema šamaanitee algas 1994 – 1995. aastal Tuvast, kus ta töötas koos vanade šamaanidega ja tervendas inimesi. Chrisse on väga tänulik kõigile oma õpetajatele ja eriti oma kaitsevaimudele oma teekonnal.

Chrisse on muusikaterapeut, kelle elus muusika on läbi põimunud šamanistliku maailmatunnetuse ja elustiiliga. Laul, hääl, runo – püha šamaanilaul on põimitud tema ravitsejatöösse. Veel on ta mesinik, kasutades iidseid praktikaid mesilastega töötamiseks, Inspiraktiva hingamistöö terapeut, ema; mängib viiulit rockbändis. Ta on õppinud muusikat ja laulu ning töötanud muusikaõpetajana. Chrisse on läbinud mitmekülgsed õpingud Jonathan Horwitzi juures Skandinaavia Šamanistlike Uuringute Keskuses ja Heimo Lappalaise juhendamisel. Chrisse ütleb, et unistamine on olnud tema anne alates lapsepõlvest. Tema elu keerleb tantsuna elu ja surma, nõelamise ja mee vahel ning emaüsa eriline vägi õnnistavad tema olemist.

Chrisse on töötanud mitmeid perioode ehtsate šamaanidega koos Tuvas ja Siberis. Ta on šamanistlik nõustaja, kes on tegutsenud Soome Šamaaniseltsis, muuhulgas ka seltsi esimehena. Chrisse on karismaatiline õpetaja, kes paneb end kuulama ja kellega koos veedetud nädal võib muuta Su elu.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad