r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Instituut soovitab: Kursus "Kehaline kogemine"
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Instituut soovitab: Kursus “Kehaline kogemine”

Oled teretulnud kursusele “Kehaline kogemine”, mis toimub Tallinnas 27. – 28. septembril 2014.

Kursus on väljapaistva ameerika teadlase dr. Peter Levine Ph.D poolt välja töötatud trauma vabastamise ja kehatöö tehnika (Somatic Experiencing) koolituse sissejuhatav moodul.

Juhendavad Erika Beata Thorkildsen ja Jorgen Chr. Thorkildsen Norrast.

Peter Levine Ph.D on töötanud viimased 40 aastat stressi ja trauma valdkonnas koos Stephen Porgese, Robert Scaeri jt. teadlastega. Ta on teinud hulga teaduslikke uuringuid ja kirjutanud raamatud „Waking the Tiger“; „In an Unspoken Voice“ ja „Trauma Through a Child’s Eyes“.

Kehalise Kogemise meetodi sissejuhatav moodul on mõeldud kriisinõustajatele, sotsiaaltöötajatele, psühhoterapeutidele, füsioterapeutidele, psühhiaatritele jt. inimese psühholoogilise abistamise ja kriisiabi valdkonnas töötavatele või õppivatele inimestele, kellel on juba eelnev töökogemus.

Meetodi peamine eesmärk on aidata vabastada trauma käigus tardunud energia tasakaalustades parasümpateetilise ja sümpateetilise närvisüsteemi osad ja lõpetades kehas põgene-võitle reaktsioonid.

Peter Levine on välja töötanud 40 aasta jooksul Somatic Experiencing tehnika, millega tardunud energia vabastatakse õrnalt ja järk-järguliselt, et ära hoida retraumatiseerimine.

Koolitusel õpetatakse palju erinevaid harjutusi ja tööriistu, mida saab kohe rakendada enda igapäevases töös klientidega. P. Levine poolt väljatöötatud meetod Kehaline kogemine (Somatic Experiencing) on eriline just keha-meele koostöö oskusliku rakendamise tõttu. Kehalise kogemise meetodit saab hästi kombineerida teiste teraapiavormidega, nagu näiteks EMDR, psühhoteraapia, metameditsin, TRE, gestaltteraapia, holistiline regressiooniteraapia.

Toimumisaeg: 27. september kell 10.00 – 18.00, 28. september kell 9.30- 16.30

Registreerimine: kert@hingamistuba.ee, registreerimistasu: 44 eur

Sissejuhatava mooduli hind: viimased kohad soodushinnaga 199 eur! Hind sisaldab registreerimistasu.

Koolitus toimub inglise keeles.

NB!! Novembris jätkuval koolitusel osalemiseks on vajalik osavõtt sissejuhatavast moodulist.

Koolituse järgnevad neli moodulit (Dissotseerumine, Ühekordne trauma, Kiindumusmustrid, Liittrauma) toimuvad kinnises grupis november 2014 – august 2015. Vt. hinda ja moodulite sisu SIIT.

Koolitajad:

Erika Beata Thorkildsen (Norra) – sertifitseeritud Kehalise kogemise praktik, Brainspotting, EMDR, neuroafektiivne psühhoteraapia, gestaltteraapia, TRE tase 3. Õpetab välja Kehalise kogemise praktikuid koos abikaasa Jorgen Thorkildseniga.

Jørgen Chr. Thorkildsen (Norra) – sertifitseeritud Kehalise kogemise praktik, EMDR, neuroafektiivne psühhoteraapia, Brainspotting, EXA, TRE tase 3.

Kehalise kogemise (Somatic Experiencing) kohta loe Peter Levine veebisaidilt www.traumahealing.com

 

 

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad