r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Imago Suhtetöö Baastreening
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Imago Suhtetöö Baastreening

Imago baaskursus

Oled teretulnud Imago Suhtetöö Baastreeningule 14. – 17. veebruaril 2019!

Imago suhteteraapia on loodud PhD Harville Hendrixi poolt ja aidanud tuhandeid paare omavahelise kontakti taastamisel ja suhete loomisel uuel tasandil. Imago suhtetöö sisaldab terve sajandi jagu erinevaid psühholoogiateooriaid alates Freudist kuni tänapäeva neuroteadlasteni ning aitab need teadmised panna praktikasse. Imago suhtetöös õpib terapeut/juhendaja kasutama kindlaid tehnikaid, mis aitavad tal juhendada suhtepaari vahelist dialoogi, et see saaks kulgeda suhet abistavalt ja toetavalt.

Rebecca SearsImago Suhtetöö Baastreening ehk I tase koosneb  12-päevasest väljaõppest, mis on jaotatud kolmeks mooduliks.

Treeningut viib läbi Imago International Faculty juhatuse liige ja Washingtoni üks hinnatumaid suhteterapeute Rebecca Sears M. Div LPC USA-st. www.rebeccasears.com

Kes võiksid Imago Suhtetöö Baastreeningul osaleda?

Psühholoogid, nõustajad, psühhiaatrid, terapeudid, sotsiaaltöötajad, koolitajad, üliõpilased ja kõik inimesed, kes on huvitatud kaasaegsetest suhtetöö võtetest, et neid kasutada oma isiklikes suhetes või töös. Baastreening on avatud kõigile, kellel on huvi vaimse tervise vastu ja soov õppida H. Hendrixi poolt loodud Imago teooriat ja praktilisi oskusi.

Kursuse lõpetajal on võimalus jätkata II tasemega, et saada rahvusvaheliselt sertifitseeritud Imago suhteterapeudiks. Selleks on vaja läbida baastreeningu II tase, mis sisaldab 6-kuulist supervisiooni, sh juhtumivideote esitamist, oma partneriga töötoas “Teekond soovitud armastuseni” osalemist ning selle töötoa assisteerimist. Selle kohta saad lähemalt lugeda www.suhteteraapia.ee

Imago Suhtetöö Baastreeningu I taseme moodulite ajad:

  • Moodul I (4 päeva): 14.-17. veebruar 2019 Tallinnas;
  • Moodul II (4 päeva): suvi 2019 Tallinnas;
  • Moodul III (4 päeva): 2020 jaanuar/veebruar Tallinnas.

II ja III mooduli kuupäevad täpsustamisel. Treeningu algus kõigil päevadel kell 9.00 ja lõpp kell 17.30.

NB! Kui soovid osaleda baastreeningul, kuid puudub võimalus osaleda ühel moodulil, siis leiame üheskoos lahenduse, kuidas Sind teistele järele aidata. Kui Sul on tõsine soov Imagot õppida, siis hindame seda kõrgelt.

Imago Suhtetöö Baastreeningu maksumus

Baastreeningu maksumus kokku on 1800 eurot.

Antud summa on võimalik tasuda kas ühe maksena hiljemalt kaks nädalat enne esimese mooduli algust või moodulite kaupa tasudes iga mooduli eest 600 eurot vähemalt kaks nädalat enne vastava mooduli algust.
Registreerumisel väljastatakse arve 25% esimese mooduli maksumusest ning see ei kuulu loobumisel tagastamisele. Esimese makse tasumine tagab koha baastreeningul.

Neile, kes on läbinud Imago sissejuhatava mooduli, kehtib esimesele moodulile soodushind 300 eurot ehk siis kokku hind baastreeringuile on 1500 eurot.

Imago Suhtetöö Baastreeningut korraldab Eesti Imago Suhteteraapia Ühing. Registreerimine ja lisainfo Karis Ross – karistaran@gmail.com; 5126091

Registreerumisel palun märkida arve saaja (kui tasujaks on ettevõte, siis ka aadress) ja vajadus eestikeelsele tõlkele ning mitmes osas soovid tasuda.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad