r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Helitervenduste õhtud “Hinge hääl” šamaan Christiana Harlega
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Helitervenduste õhtud “Hinge hääl” šamaan Christiana Harlega

Oled teretulnud heategevuslikele helitervenduste õhtutele 6. ja 8. detsembril kell 18.45 – 21.00. Õhtut juhendab šamaan ja muusikaterapeut Christiana “Chrisse” Harle.

Kõik on teretulnud! Varasemad kogemused ja oskused pole vajalikud.

Kui me räägime, kasutame 20% oma ajust. Kui me aga laulame, ümiseme, loitsime või häälitseme, siis kasutame lausa üle 80% oma ajust, on uuringud tõestanud. Ümisemine masseerib meie aju, avab siinused, paneb meie energiakeskustes energia liikuma ja suurendab lõdvestust. Ümisedes kasvab nitraatoksiidi hulk ninakõrvalurgetes ning see omakorda suurendab üldist heaolutunnet. Nitraatoksiid on keha imeline mõjutaja, mis aitab kasvatada keharakkude elujõudu, tugevdab immuunsüsteemi, parandab seedimist ja aitab kehal end puhastada.

Mõlemad õhtud on pühendatud Hingele. Me ühineme Hinge ja üksteisega läbi häälte, trummi ja shruti. Hääl kannab meid Hinge juurde ja see rännak on multikultuurne, vaba erinevatest uskumuste süsteemidest. Ja see kõik on alles algus!

Tule ja tunneta vibratsioone, ava oma hääl ja väljenda end. Pane selga või võta kaasa mugavad riided, pleed või tekk, et end soojas hoida ning veepudel.

Osaluspaus: ruumi rent jagatakse osalejate vahel. Ülejäänud summa on annetuslik ning läheb Naiste Varjupaikade Liidule Eestis ning liikumisele “Standing Rock Water Protectors”.

Toimumiskoht: Holistika Instituut, Endla 15 IV korrus

Palun tule ja anna oma hääl, palved ning sobivas suuruses annetus!

Eesti Naiste Varjupaikade Liit http://www.naisteliin.ee/
Swedbank EE 22200221047713249

Annetades toetad naiste tugikeskusi üle kogu Eesti.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad