r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Helena ja Maire Taska konstellatsioonid, kursused ja töötoad

Konstellatsiooni abiga saab saavutada häid tulemusi paljudes valdkondades: tööalastest konfliktidest kuni täiendava meetodina tervise teemadel.

Kõikides eluvaldkondades toimime me inimestena süsteemselt. Meiega on alateadlikul tasandil alati kaasas meie päritolupere, veel üks inimsüsteem. Neil põhjustel on kõigel, mis meie elus toimub süsteemne tähendus: meie probleemid ja lahendused eksisteerivad kontekstides, mida saame konstellatsioonides ruumilise pildina vaadelda ja muuta.

Järgmised sündmused:

19. märtsil, kell 17.00 – 20.00 „Kuidas mõjutab paarisuhet peresüsteem?“

Teoreetiline töötuba, mille käigus on kõigil osalejatel võimalik tutvuda peresüsteemi reeglitega ning teha konstellatsioonimeetodil põhinev personaalne paarisuhte diagnostika.

26. märtsil, kell 11.00 – 16.00 Konstellatsioonipäev. Kõik on oodatud. Kõikide teemade lahendamine ja täiendavad küsimused.

2. aprillil, kell 17.00 – 20.00 „Rahaenergiate vabastamine”

Raha on üks energiavormidest, mis mõjutab tervet meie elu.

Kursus rahaenergiatest toob välja alateadlikud hirmud, mis on seotud raha tulekuga meie taskusse. Hirmudega töötamine ja takistavate tõekspidamiste vabastamine aitab vabaneda takistustest, mis omakorda võimaldab luua positiivse rahavoo.

Kui oleme põhjust näinud, saame midagi ette võtta.

Lisainfo ja registreerimise info leiad korraldaja “Taevas ja Maa” kodulehelt.

0

Telli uudiskiri


Blogi artiklite teemad