r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

DEIR kooli 1. tase "Vabanemine"
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

DEIR kooli 1. tase “Vabanemine”

21. – 23. augustil 2015 toimub DEIR kooli esimese taseme kursus “Teadvuse vabastamine negatiivsetest mõjutustest”.

 

Inimene on ühiskonna osa. Et selles ühiskonnas toime tulla, peab ta suhtlema teiste inimestega ning teda ümbritseva maailmaga. Seeläbi saab inimene end realiseerida, saavutades kõike, mida hing ihkab. See kõik mõjutab inimest tervikuna.

Ideaalses ühiskonnas ei pea inimene tundma hirmu, elab rikkalt, on kindel oma tuleviku suhtes ning on terve ja õnnelik.

See on ideaalne pilt elust, millest unistame, aga kuidas on tegelikult…

Tegelikkuses võib elu kujuneda teistsuguseks. Inimene sünnib siia maailma, teadmata, mis teda ees ootab. Lapsepõlve kogemused ja esivanemate õpetused aitavad inimesel kujundada tema maailmapilti, mis ei pruugi alati olla ideaalne ja täiuslik. Inimest õpetatakse elus eesmärke seadma ja nende täitmiseks ette võtma samme, mis seavad talle kohustusi ja panevad teda raamidesse. Samas on ka unistusi/eesmärke, mis ei pruugi kunagi täituda. Need võivad olla seotud hariduse omandamisega, elujärje parandamisega või tööga. Tihti on selle põhjuseks enda ohvriks toomine.

Me oleme kui väikesed mutrid ühiskonnas, keda on võimalik keerata just nii nagu kellelgi kasulik on.

Kas on võimalik elada maailmas, kus ei pea me esitama küsimusi: “Miks poliitikud vaid lubavad ja ei täida antud lubadusi?”, “Miks maksud on nii suured ja palgad nii väikesed?”, “Kas saab ka elada teisiti kui orav rattas?” Just sellises ühiskonnas tekivad sellised küsimused, kus mitte ainult sina ei söö, vaid ka sind süüakse. Sellises maailmas oled kui mutter, mida keeratakse vastavalt vajadusele.

Kas on olemas see miski, mis aitab meid sellest välja?

On. Inimest aheldavad ketid asuvad tema enda peas. Mõtlemine on ainuke vaba ja reglementeerimata valdkond, mida saab kasutada vastavalt iseenda soovile. Inimene on vabatahtlikult mõelnud kasuliku kahjulikuks või vajaliku mittevajalikuks ning vastupidi.

Kas soovid saavutada kõike, mida südamest ihkad? Olla mitte ainult sõnades, vaid ka tegudes võrdsete võimalustega ühiskonnas? Kas soovid elada sundimatult ja vabalt? Armastada ja olla armastatud, omada raha, äri ja piisavalt vaba aega enda jaoks? Mitte lihtsalt eksisteerida, proovides olla mitte halvem ega parem kui keegi teine, vaid luua oma, igati külluslik elu?

Kui soovid kõike, mida ihkad, siis on sul võimalus õppida just seda, mis on sinu jaoks oluline ja vajalik. See pole raske. Kui vaatame edukaid, õnnelikke ja jõukaid inimesi, siis on nad samasugused nagu sina, aga nad oskavad lihtsalt teisiti mõelda, kuigi nende elu võib ka olla üsnagi pealesunnitud.

Edukuse saladus seisneb selles, et tagastad vabaduse oma teadvusele. Et ta kuulaks eelkõige oma hinge häält, aga mitte oravaratta hüpnootilist põrinat. See on evolutsiooniline samm. Ainult siis avaneb inimese kogu potentsiaali erakorraline efektiivsus.

See ongi esimese taseme ülesanne!

Toimumiskoht: Holistika Instituut (Pärnu mnt 139 C, III korrus)

Ponikarev VladimirToimumisaeg:

1. päev: reede 21.08.2015 kell 18:00-22:00

2. päev: laupäev 22.08.2015 kell 10:00-18:00

3. päev: pühapäev 23.08.2015 kell 10:00-14:00 ja lisaharjutused 15:00-18:00

 

Koolitust juhendab: DEIR kooli vanemõpetaja Vladimir Ponikarjov (Sankt Peterburg).

Koolitus on vene keeles ja eesti keelse tõlkega.

Koolituse maksumus:

280 €, kui registreerud ja tasud 10. augustini 2015

300 €, kui registreerud ja tasud 20. augustini 2015

350 € tasumine kohapeal.

Korduvkoolituse hind on 175 €

Loe lisa ja registreeru: http://deir.yhdistysavain.fi/deir-kool/

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad