r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Bioresonantsteraapia uued suunad – mõjutame mõttevälja ja loome paremat tulevikku
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Bioresonantsteraapia uued suunad – mõjutame mõttevälja ja loome paremat tulevikku

11. novembril 2015 kell 18.00 – 20.00 toimub Holistika Instituudis loeng “Bioresonantsteraapia uued suunad – mõjutame mõttevälja ja loome paremat tulevikku.”

Lektor on biotagasiside terapeut ÜLLE TOOMEOJA – naine, kes loeb L.I.F.E seadme abil inimese emotsionaalset seisundit infoväljast, vabastab blokeeringud ning taastab tasakaalu.
L.I.F.E. seade kuulub teise põlvkonna bioresonantsseadmete hulka ja selles on tallel tohutu hulk infot, mis puudutab inimest ja tema toimimist kehalisel, emotsionaalsel, intellektuaalsel ja vaimsel tasandil.

Emotsionaalse seisundi kindlakstegemine ilma ühtegi küsimust esitamata – seda ja veel palju enamat võimaldab tänapäevane bioresonantsi põhimõttel töötav tehnika. Seda võiks nimetada selgeltnägemise kõrgemaks pilotaažiks! Ametlik nimetus on siiski pisut konarlikum – bioresonantsteraapia ehk võngetel põhinev meditsiin.

Et enamikele haigustele eelnevad hingelised üleelamised, pikaaegne pinge ja traumad, keskendume seekord inimese närvisüsteemile ja võngetel põhineva meditsiini kahele uuele suunale, kus mõjutame mõttevälja ja aitame kaasa parema ja tervema tuleviku loomisele.

Loengu teemad: emotsionaalsete pingete ja traumadega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.

Lektor jagab L.I.F.E. seadmega praktiseerimisel saadud kogemusi.

Ülle Toomeoja on bioresonantsteraapiaga aidanud paljusid närvisüsteemi häiretega täiskasvanuid, samuti tähelepanuhäiretega ja keskendumisraskustega lapsi.

Praktilisel loengul tuleb juttu sellestki, kuidas mõjub närvisüsteemi võnkesagedusele pinge, stress, ületöötamine ja üleõppimine, samuti vale toitumine.

VÕNGETEL PÕHINEVAST MEDITSIINIST

Inimesel on lisaks füüsilisele kehale ka silmaga nähtamatu energeetiline keha ehk aura. Välja tasandil on näha suur hulk infot: inimese mõtted ja tunded, minevik ja perekonnapärand, probleemid ja stressipiirkonnad. Just infovälja peentasandi vaatlemiseks on loodud L.I.F.E seade, millega töötab ka Ülle Toomeoja.

Ülle ToomeojaÜlle Toomeoja oli aastal 2011 neljas inimene maailmas, kellele Kanada Tervishoiutöötajate Nõukogu väljastas biotagasiside terapeudi kutsekvalifikatsiooni. Võngetel põhinev meditsiin lähtub ideest, et iga inimene on unikaalne energiasüsteem. Nii diagnoositakse ja ravitaksegi haigusi, mõõtes sagedusi inimkehas. Sama põhimõte pole võõras ka tavameditsiinile – meile kõigile on tuttav EKG ehk südame elektrokardiogramm.

Võngetega tervendamise seisukohalt pole haigus tingitud üksnes mikroobidest, keemilistest ainetest või füüsilistest traumadest, vaid kroonilistest negatiivse energia mustritest, mis on seotud meie enda ja meid ümbritsevate inimestega.

Vt lisa Ülle kodulehelt: www.bioresonantsteraapia.ee

NB! Kuna kohad piiratud, palume loengule eelnevalt registreeruda e-posti aadressil: bioresonantsteraapia@gmail.com

Osalustasu 10 € sularahas enne loengut kohapeal

bioresonantsteraapia pilt kodulehel

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad