r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Access Bars® koolitus
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Access Bars® koolitus

Access Consciousness on lihtne ja mõjus kehaprotsessi tehnika, millega paljud inimesed üle maailma on saavutanud suurepäraseid tulemusi.

Antud tehnika sobib muutuste loomiseks erinevates eluvaldkondades. Ainus osalemiseeldus on soov ja valmisolek õppida midagi uut.

Mis on Access Consciousness™?

Kas oled alati teadnud, et on olemas midagi enamat, lihtsamat?
Kas on midagi, mida oleksid alati tahtnud teha, olla?
Kas oled alati teadnud, et oled erinev?

Access Consciousness on dünaamiline vahendite ja protsesside komplekt, et lukustada Sind lahti teemadest, mille lahendamine on võtnud inimestel aastaid. Sellega pakutakse vahendeid, mis aitavad muuta seda, mida sooviksid muuta; toetavad seda, mida soovid luua ja kutsub sind elule, mille võimalikkusesse sa poleks uskunud.

Mis siis, kui saaksid muuta oma elu nii radikaalselt, et su sõbrad imestaksid, kuidas sa küll seda tegid? Kui sa saaksid muuta midagi oma elus, siis mis see oleks?

MIS on BARS-id?

Mis oleks, kui su elu võiks olla parem, kui oled seda üldse ette kujutadagi osanud? Mis siis, kui millegi muutmine võib olla oluliselt kergem sellest, mida oled juba proovinud? Mis siis, kui on olemas lihtne ja kerge tehnika, mida võid omandada ühe päevaga ning see võimaldab vabastada kõik aastate jooksul kogunenud piiravad uskumused, emotsioonid ja hoiakud?

Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted mõjutavad molekule meie kehas, luues sellega pinget, ebakõla ja vananemist. Mis sa arvad, kuhu kõik need mõtted on salvestatud? SINU KEHASSE!

Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk Bars-i. Need hoiavad kõigi sinu poolt loodud mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatepunktide elektromagnetilisi komponente. Mõned näited olemasolevatest Bars-idest on nt. tervenemise, keha, raha, kontrolli, teadlikkuse, loovuse, vananemise, seksuaalsuse ja paljude teiste valdkondade osas.

Iga kord, kui lood millegi või kellegi osas hinnangu, siis lood läbi selle piirangu. Näiteks öeldes „Ma ei tee seda enam kunagi!“, peatad energia ja lood piirangu sellele, mida võiksid vastu võtta. Lastes „Bars-idel joosta“ ehk puudutades Bars punkte, hakkab ajju salvestunud polaarsuste elektriline laeng hajuma. Seiskunud energia vabastamine on kui arvuti kõvakettalt vanade failide kustutamine.

Bars-ide töötlus (puudutades neid punkte) on võimas kehaprotsess, mis avab energiavoolu ja kustutab elu ja elude jooksul kehasse salvestatud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind praeguses elus tagasi hoiavad.

Millist kasu võib saada Bars sessioonist?

Bars sessioon on lihtne ja dünaamiline elumuutev protsess. Inimesed, kes on saanud regulaarselt Bars sessioone on andnud tagasisidet energiataseme, seksuaalsuse, vastuvõtu võime ning finantside suurenemisest, stressi ja pideva mõttevada vähenemisest, dünaamilistest muutustest ja haiguste kadumisest, kiiremast vigastustest paranemisest, kehakaalu vähenemisest, nooruslikumast väljanägemisest, teadlikumaks ja rohkem kohalolevana olemisest ning võimaluste avardumisest elus.

Regulaarne “Bars sessiooni” saamine on kingitus sulle endale. Iga kord kui saad Bars sessiooni, siis vabastatakse sel ajal kõik ebavajalikud käitumismustrid, emotsionaalsed ja psüühilised traumad, hinnangud ja energiablokid. Sa muutud oma elus rohkem kohal olevaks. Sinu minevik ei projekteeri ja mõjuta sinu tulevikku enam samal moel, kui üldse enam. Sa muutud jätkuvalt üha avatumaks uute ja erinevate võimaluste vastuvõtmisele.

Access Bars™ koolitus

Sellel 1-päevasel koolitusel saad sa lisaks kahele Bars sessioonile ka vajalikud teadmised ja oskused, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teistele teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja lisamaterjalid kõige kohta, mida vajab.

Peale koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, osaleda Bars vahetusõhtutel ning Access Consciousness Foundation koolitusel (s.o. jätkukoolitus). Bars kehatehnikat võib kasutada ühildatuna massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Antud tehnika sobib muutuste loomiseks erinevates eluvaldkondades. Ainus osalemiseeldus on soov ja valmisolek õppida midagi uut.

Mis on Access Bars ? Vaata siit väikest tutvustust:

Koolituse osalustasu on 190 eurot.
Lapsed 0-15 a. tasuta, 16-18 a. ja kordajad 12 kuu jooksul 50% tasust.

NB! Võta kaasa oma lapsi ja lapselapsi. Lapsed panustavad meie koolitustesse väga erilise energiaga. Ka nemad saavad sertifikaadi ja materjalid koolituse läbimise kohta!

Info ja registreerimine kursusele siit: http://www.accessconsciousness.com/class_details.asp?cid=55927

 

Access Bars kursus

 

Kursuse toimumiskoht: BDA OÜ saal,  Tatari 64, Tallinn

Koolitust juhendavad:

Kaidi Karilaid
Access Consciousness® Sertifitseeritud vahendaja
Access Energetic Facelift® vahendaja
Access Kehaprotsesside vahendaja
5299119
kaidik@gmail.com

Kristi Sinirand
5274880
kirsti.sinirand@gmail.com

Palun tule kohale 10 minutit enne koolituse algust, et oleks aega registreerumiseks, materjalide jagamiseks ning mugavaks sisseseadmiseks. Koolituse tasu maksmine toimub kohapeal sularahas.
Võta palun kaasa: väike padi ja kerge tekk, joogamatt.
Toitlustus:

Koolituse ajal on saadaval kerged soolased ja magusad suupisted, kohv, tee, vesi. Kui soovid, siis võid lõunasöögi kaasa võtta. Lisaks on võimalus süüa mõnes söögikohas koolituse toimumispaiga lähedal.

Väike meenutus videoklipi näol, kus paljud lõigud on esimeselt Access Consciousness™ ürituselt Eestis (aprillis 2012) ehk siis kuidas kõik alguse sai: http://youtu.be/A7KGjlEGaiw.
Kas see koolitus võiks olla Sinu jaoks?

Mine oma valiku tuleviku energiasse ja küsi:
Kui valin Barsi kursuse, siis milline oleks mu elu 6 kuu pärast? Aasta pärast? 5 aasta pärast?
Kui ma ei vali praegu osaleda Barsi koolitusel, siis milline oleks mu elu 6 kuu pärast? Aasta pärast? 5 aasta pärast?

SA TEAD, MIS ON SINU JAOKS ÕIGE! (See, mis tekitab kergust on õige).

Rohkem kursusi leiad siit: www.kingdomofpossibilities.eu

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad