Teraapia

Katariina Liisa Martens

  • Holistilise regressiooni terapeut, kutsetunnistus nr 093846.
  • Lõpetamise aasta: 2006.
Telefon: 5160765
Aadress: Tallinn
Keeled: eesti
Haridus
Isiklik areng & Töökogemus
Seansid ja hinnad
Häid mõtteid

Seotud artiklid

Imede aeg

Katariina Liisa Martens

Saabuvad kevadpühad tabavad meid huvitaval ajal: paljud meist on olnud juba pea kolm nädalat kodus. Ootamatult on sülle kukkunud külluses AEGA. Tänu sellele on olnud võimalus praktiseerida intensiivset rööprähklemist, lisaks oma ametile veel nii lasteaia- ja kooliõpetaja kui ka koka ametis.

Aeg kodu, pere ja hobide jaoks

See kõik on lubanud ka paremini (taas)tuttavaks

5 kiiret küsimust holistilise treeningu kohta

Uus holistilise treeningu grupp alustab juba 2. aprillil põnevat enesearengu teekonda. Kevadise grupi juhendajaks on Katariina Liisa Martens.
Siit artiklist leiad tema mõtted holistilist treeningut puudutavate küsimuste kohta. Põnevat lugemist!
Kehalise vormi saavutamiseks käime treenimas jõusaalis või metsas ja toitume tervislikult. Mälu treeninguks on hea lahendada ristsõnu. Mida annab meile holistiline treening?
Holistiline tähendab tervikut. Inimese keha,

Persoonilugu Katariina Liisa Martensiga

Katariina Liisa Martens on Holistika Instituudi esimese ja teise astme koolitaja, kes viib läbi holistilise treeningu rännakuid. 2016. a. aprillis alustas Katariina juba seitsmenda holistilise treeningu koolitusgrupiga, keda oma tasakaaluka ja toetava õpetamisstiiliga juhendada ning inspireerida. Käesolev persoonilugu avab killukesi Katariina elust, mõtetest, maailmavaatest ja olemusest. Persooniloo koostas Jaana Ojakäär. Põnevat lugemist!

Katariinat on holistilistele

Juured ja tiivad

Veebruaris tähistasime oma kodumaa sünnipäeva. See andis ainest mõtisklusteks eestlaseks olemise üle. Mis annab meile juured ja tiivad? Mis meid väestab? Teema üle mõtiskleb instituudi koolitaja Katariina Liisa Martens.

Meid ümbritseb imeline loodus. Lääne-Eesti puisniidud on maailma liigirikkaimad paigad. Õnneks on meil tänaseni säilinud metsad selle sõna kõige ehedamas tähenduses – siinmail pole need veel

Raamat hingele: “Armastuse väljaajamine”

Sügishõngulisel hingekuul uurisime Instituudi koolitajatelt neile enim hinge pugenud raamatute kohta. Siit postitusest leiad Katariina Martensi lemmikraamatud ja lugemissoovitused sügiseks.
***
Minu suhet eluga on üksjagu mõjutanud oma raamatute vahendusel mees nimega Irvin D. Yalom, psühhiaatria professor emeritus, fantastiline lugude vestja.

Aastal 2001 grupianalüüsi õppides võtsin kätte tema raamatu: “The Theory and Practice of Group Psychotherapy” ja üllatusin,

Tagasi