Jaga |
Tiia Frantsusova
Rakvere, Lääne-Virumaa, Tallinn
53 437 858
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
 

Lõpetamise aasta: 2010

Terapeudi staatus: superviseeritav terapeut

alt

Maal on toimetamas uued energiad. Järjest raskem on enda ja ümbritsevaga toime tulla, kui oled kinni jäänud vanadesse käitumismustritesse ja iganenud uskumustesse. Või kui sa ei suuda üle saada painavatest negatiivsetest mõtetest või ammu juhtunud, kuid siiani haigettegevatest, sündmustest. 

Kõige tähtsamad muutused on muutused sinu maailmatunnetuses. On oluline teha rahu endaga ja mõista teisi. Leida tasakaal eneses ja harmoonia ümbritsevas. Ei saa muuta teisi, saad muuta ainult iseennast. Paradoks on selles, et kui muutud sina, muutub ka ümbritsev. 

Meile antakse iga päev võimalusi, valikuid teeme ise. 

Hea eneseotsija, kui sinu sooviks on ennast avastada, muuta või eneses selgust saada, siis olen heameelega sulle abiks.

Kui sa veel ei tea mida muuta, siis parema selguse saamiseks tee läbi väike test.

Vaata seda joonist ja hinda oma elus erinevaid valdkondi 8 punkti süsteemis. Tee kriips sinna, kus arvad ennast praegu selles valdkonnas asuvat (keskpunkt on „0“ ehk „ei ole rahul“, välimine äär on „8“ ehk „olen väga rahul“ ). Ole palun endaga aus.


Kuidas näeb välja Sinu eluratas.
Kas see veereb sujuvalt? Või teeb hüppeid ja logiseb, justkui liikudes konarlikul teel?Endast

Oman tehnilist haridust aastast 1992. Olen töötanud infotehnoloogia valdkonnas pool oma senisest elust. 2010 aastal otsustasin valida oma teel teise suuna. Suuna, mis mind on huvitanud pea kogu elu - vaadata sügavamalt inimese hinge ning mõista seal toimuvat – miks just nii ja mitte teisiti. 

Põhjus-tagajärg seoste paremaks tõlgendamiseks olen läbinud tänaseks sellised koolitused Holistiline treening ja Holistiline teraapia / 2007 -  2010; ThetaHealing™ / 2010; Kvantresonantsteraapia / 2011; NLP põhikursus / 2010 -  2012; MetaMeditsiin / 2012; ja muidugi palju teisi kursusi ning osalenud loengutel ja praktilistes töötubades.

Seansid:

  • Holistiline nelik (neli kuni 3-tunnist regressiooniteraapia seanssi, kokku 12 h): 280 eurot
  • Holistilise regressiooniteraapia seanss (3 h): 75 eurot
  • Holistilise regressiooniteraapia lühiseanss (1,5 h): 50 eurot

Rohkem infot minu kodulehel: www.enesestenesele.com

 

Loe lisaks: