treeningsaal

Holistika Instituudi treeningsaalis toimuvad treeningud

Tunniplaan:

Tunniplaan täieneb pidevalt!

ESMASPÄEV

18.00 – 19.30 Kundalini jooga, juhendab Anastassia Kidjajeva (vene keeles). Alates 11.09!

Lisainfo juhendajalt: anastassia.kidjajeva@gmail.com

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

18.00 – 19.30 Kundalini jooga, juhendab Anastassia Kidjajeva (vene keeles)

Lisainfo juhendajalt: anastassia.kidjajeva@gmail.com

NELJAPÄEV

18.30 – 20.00 SHINDO lõõgastustunnid, juhendab Eva Kuusk (alates 14.09). Lisainfo allpool.

REEDE

18.00 – 20.30 Vabastava hingamise õhtud kord kuus, juhendab Tiina Pedak. Toimumisajad: 22.09; 20.10; 10.11 ja 8.12. Lisainfo allpool.

LAUPÄEV

PÜHAPÄEV

 

* Info saali broneerimise kohta oma treeninguteks leiad SIIT.

 

Treeningute tutvustused:

SHINDO

Instituudis toimuvad alates 14. septembrist 2017 neljapäeva õhtuti Shindo venitus-ja lõõgastustunnid, mida juhendab Eva Kuusk. 

Shindo tähendab tõlkes “südame juhatust” ehk Shindo kaudu on võimalik leida keha, hinge ja meele tasakaal.

Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, milles kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Shindo käsitlus inimesest on terviklik, igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded.

Shindo harjutustund on abiks tasakaalu taasloomisel. Kuus põhiharjutust maandavad stressi ning vähendavad füüsilisi ja emotsionaalseid pingeid. Shindo võtted aitavad  läbi lõdvestumise luua enesega kontakti ja suurendada teadvelolekut ning saavutada keha ja meele tasakaalu. Shindo abil hoitakse keha energiakanalid avatuna ja samal ajal venivad pingete tagajärjel lühenenud lihased normaalmõõtmetesse tagasi.

Tunnis mõjutame venituste ja hingamise kaudu 12 inimkeha läbivat energiameridiaani, hoides need avatuna. Kuna venituses olles hingatakse sügavalt kõhupiirkonnast, harjutatakse ka õiget hingamist. Sel ajal, kui venitusi sooritatakse, käib instruktor ringi, aitab masseerides ja siludes valulikel kohtadel lõdvestuda, julgustab emotsioone kogema ja vajadusel korrigeerib asendit. Iga venituse vahele jäetakse piisavalt pikk aeg, et harjutaja saaks kogeda meridiaani venituse toimet. Tunni lõpetab lühike meditatsioon, et inimesel oleks võimalik kuulata oma südame häält. Raskusaste: sobib kõigile! Loe lisa…

***

Vabastava hingamise õhtud

Hingamine on elu ja mida sügavamalt sa hingad seda rohkem sa oled elus. Hingamine on tervendav ja ühendav, sellega ravitakse ja see annab energiat. Vabastav hingamine tegeleb inimese kui tervikuga. Kui alustame hingamist, läheb meie sisemus liikvele, see ärkab ja aktiveerub. Äratuse saab kõik, mida armastame, millest puudust tunneme, mille järele igatseme. Vabastava hingamise läbi suureneb füüsiline ja vaimne energiatase. See on kiireim viis vabastada ennast teadlikest ja alateadlikest negatiivsetest mõtetest, tunnetest ja mälestustest, mis pärsivad sinu elu. Vabastav hingamine toob kaasa suurema õnnetunde ja meelerahu. See on kui sügav meditatsioon, mis läbi sügava ühendatud hingamise avardab südameruumi, vabastab kehast kinni jäänud energia ja muudab hinge kergeks.

Tiina Pedak ootab sind vabastava hingamise õhtule, mis toimub kord kuus reedeti Holistika Instituudis. Osalustasu: 15 EUR. Matid ja pleedid on kohapeal olemas. Palun riietu mugavalt.
Info ja registreerimine tel: 5155780 või info@clavus.eu

Järgmiste hingamisõhtute toimumisajad: 22.09, 20.10, 10.11 ja 08.12.nLoe ka artiklit hingamise teemal “Ära unusta hingata”.