Koolitused

Ingelise Emby

  • Psühho-spirituaalne nõustaja
  • Tenerife, Hispaania
  • Õpetab koolituse teises astmes
  • Töötoad: Mindfulness, Püha Graal ja Excalibur, Südame viies kamber
Telefon: Tenerifel: +34 922 77 50 57 ja +34 637 21 58 11 Taanis: +45 2274 1693
E-post: emby@deva.dk
Aadress: Tenerife, Hispaania
Keeled:

Rahvuselt olen taanlanna, kuid sündisin aastal 1945 Peruus taani diplomaadi perekonnas ja kasvasin seal ka üles. See ebatavaline elu algus on mind palju mõjutanud. Olen oma olemuselt maailmakodanik, kuna olen elanud erinevatel kontinentidel ja tunnetanud erinevaid kultuure.

18-aastaselt asusin otsima oma juuri ja õige pea tuli otsus asuda elama Taani. Abiellusin Peteriga, kellega oleme kõrvuti käinud pika tee. 20 aastat töötasin meie oma firmas finatside ja personaliga. Suured muutused tulid meie ellu, kui tulin tagasi koolituselt USAst, New Mexicos asuva Deva Foundationi juures. Koolitusest inspireerituna ja kuulates omaenda intuitsiooni, alustasin Deva psühho-spirituaalse nõustaja praksist, mis õige pea muutus mu põhitööks. Alates aastast 1991 olengi olnud nõustaja, koolitaja ja loengupidaja. Klientide ring kasvas kiiresti, oma vaimu arendamisest huvitatud inimesed leidsid tee mu juurde kõige kummalisemal moel.

Oma Kõrgema Mina kuulamine on andnud mulle julgust teostada oma unistusi. Tihti tähendab see riskimist, kuna tuleb lahti lasta kõigest sellest, mis on turvaline ja tuttav ning hüpata tundmatusse, uskudes, et Universumi hellad käed mu kinni püüavad ja panevad maha just sellele rajale, mis on minu oma.

Peale 15-aasta pikkust väga intensiivset tööperioodi tundsin aastal 2005, et on aeg astuda elu järgmisse, rahulikuma tempoga staadiumi. Leidsime oma vaikse nurgakese Tenerifel. Mu ümber on jälle hispaaniakeelne keskkond, just nii nagu elu algul ning mul on aega, et kirjutada ja süveneda. Koos Peteriga viime läbi enesearengu kursusi ning hoolitseme selle eest, et kosutust saaks nii inimeste keha, meel kui vaim. Korraldan spirituaalseid reise Peruusse, indiaanlaste vanadesse pühapaikadesse. Meie kolm tütart ja neli lapselast elavad Taanis.

www.emby.dk


Seotud artiklid

Tagasi