Koolitused

Kalmer Kase

Telefon: 5159066
Aadress: Tallinn
Keeled: eesti, vene

Olen sündinud Põlvamaal 1961 aastal. Lõpetasin Tallinna Polütehnilise Instituudi ning Eesti Kunstiakadeemia restaureerimise ja muinsuskaitse põhikursuse. Mul on kaks täiskasvanud poega.

„Eluülikoolis” olen enda arvates hästi õppinud. Kannapööre toimus 2003. aastal, mil hakkasin tegelema Feng Shui-ga. Muutusid huvid ja muutus suhtlusring ning nii jõudsin 2004. aastal ajurveda teadmisteni ja Vedadeni.

Aasta hiljem hakkasin huvi tundma Global Relationship Centers’is  toimuvate Bill Lidreri koolituste vastu (psühholoogia, Adleri koolkond) ja ma asusin õppima Sankt-Peterburgis asuvasse keskusesse. Seal omandatud teadmiste alusel töötan praegu kolmepäevaste treeningkursuste treenerina. Viin läbi kursusi nii eesti kui ka vene keeles.

Samal ajal läksin õppima perede süsteemseid paigutusi e. konstellatsioone Bert Hellingeri meetodi alusel Riiga (Jauno Psihologiju Centrs) ning praegusel ajal tegutsen aktiivselt selles vallas. Õpingud Riias viisid õpinguteni Kiievis. Aastal 2008 alustasin õpinguid G. C. Kostjuki nimelises Psühholoogia Instituudis (Институт Психологии имени Г. К. Костюка), kus õppisin „Asutuste ja organisatsioonide süsteemseid lahendusi” B. Hellingeri meetodi alusel ning praegusel ajal praktiseerin konstellatöör-konsultandina.

Omandatud teadmiste alusel hakkasin kirjutama ja koostama armastusteemalist loengutesarja. Kursus-treening „Kuidas leida ja hoida Armastust” on kogum minu teadmistest armastuse kohta, mis koondab endasse seda informatsiooni, mida olen õppinud. Õige pea lisandusid veel kursused: “Armastuse teadmised algavad A-st”, “Naine loob Armastuse enda ümber”, “Armastuse ja Seksuaalsuse energiad”, “Armastuse tee koos kriiside ja hirmudega”, “Tunnetuslikud sidemed, mis mõjutavad suhtlemist lastega”, “Tunnetusliku tasandi energiad peres ja peresüsteemides”.

Olen koostanud õpitubade sarjad “Õnnelikud suhted”, “Naine loob armastuse” ning “Hinge ja keha tasakaal”. Õpitoad võimaldavad omandada uusi terviklikumaid teadmisi tunnetusliku tasandi energiatest ja sidemetest. Suuremaid probleeme peresuhetes ja kooseludes saab ennetada – see on nende kursuste mõte ja eesmärk. Samas saavad ka minevikusündmused paremini mõistetavaks. Kui silmaring avardub, tajume me järjest rohkem seda, mis meie elus toimub ja meil on rohkem võimalusi olla oma õnne teel.

Olen veendunud, et armastust ja hingetasandit käsitlevaid teadmisi peaks õpetama juba koolis, sest need teadmised on vajalikud täisväärtuslike sammude astumisel oma eluteel. Armastusega seonduvad teemad on palju keerulisemad, kui need õpingud, mis on seotud eriala omandamisega. Igas valdkonnas ja erinevatel elualadel on teatud reeglid, kuid armastuse energiatega seotud teemade käsitlemisele reeglid puuduvad. Me kõik oleme erinevad. Me loome erinevad peresüsteeme täiesti erinevate energiate ja sidemetega. Konstellatsioonid peegeldavad uusi teadmisi ja arenguid nii töösuhete kui ka peresuhete käsitlemisel. Oma kogemustest võin öelda, et õpingud ja uued teadmised võimaldavad näha suuremas “pildis” kõike seda,  mis toimub ning see teeb elu huvitavamaks ja täisväärtuslikumaks.

Pean suhtlemise, tunnete ja armastusteemat käsitlevate teadmiste edastamist  väga oluliseks ja soovin anda endast parima, et need teadmised jõuaksid kõigi nendeni, kes seda vajavad.


Seotud artiklid

Tagasi