Koolitused

Anu Rootalu-Wachsmann

  • Eesti Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini Ühing
Telefon: 56605010
Aadress: Tallinn
Keeled: eesti

Anu Rootalu-Wachsmann on lõpetanud ämmaemanda eriala Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ning kaks eriala – tiibeti traditsioonilise meditsiini ning tiibeti välispidised teraapiad – Rahvusvahelises Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini Akadeemias (International Academy for Traditional Tibetan Medicine). Olnud praktikal nii Tiibetis kui Mongoolias.

Aastast 2002 erapraksis tiibeti meditsiini alal ning alates aastast 2006 rahvusvaheline tiibeti kunye massaaži ning teraapiate õpetaja – õpetanud Eestis, Soomes, Leedus, Poolas, Saksamaal, Šveitsis, Prantsusmaal, Hispaanias.

Tiibeti meditsiin vaatleb inimest tervikuna – tema keha, kõnet (energiat) ja meelt. Tervis tähendab nende kolme pluss ümbritseva keskkonna tasakaalu, harmooniat.

Vastuvõtul kuulatakse ära kaebused, katsutakse pulssi, vaadatakse uriini ja keelt ning vajadusel ka teisi meeleorganeid. Antakse soovitused toitumise ning eluviisi osas ja soovi korral viiakse kohapeal läbi ka teraapiaid (kupud, erinevad moxa ehk põletusteraapia liigid, teraapia rotangist keppidega, nõelravi, kuldse nõela teraapia, kaitseenergia (bLa) massaaž, energiakanalite massaaž, õlimassaaž). Teatud probleemide puhul kasutatakse ka mantraravi või vaadatakse üle elukoht (tiibeti geomantia). Vajadusel õpetatakse tiibeti ravijooga harjutusi, hingamisharjutusi või meditatsioone kodus praktiseerimiseks.

Koduleht http://tiibetimeditsiin.ee/


Seotud artiklid

Tagasi