Koolitusruumide broneerimine

Instituudi koolitusruume on võimalik rentida erinevate sündmuste läbiviimiseks.
 Alloleva broneerimiskalendri abil saate planeerida teie üritusele sobivat aega.

Koolitusruumi kasutamise soovist andke palun teada e-posti teel info@holistika.ee või telefonil 6372777.

Ruumide rendi- ning instituudi teavitusteenuste hinnad leiate siit: hinnakiri 2019 sügis.

Koolitusruum 1 (väike koolitusruum) on 42 m2 ja mahutab teatristiilis kuni 40 inimest. Kalendris on sündmused märgitud punasega.

Koolitusruum 2 (suur koolitusruum) on 70 m2 ja mahutab teatristiilis kuni 70 inimest. Kalendris on sündmused märgitud sinisega.

Koolitusruum 3 (keskmine koolitusruum) on 53 m2 ja mahutab teatristiilis kuni 50 inimest. Kalendris on sündmused märgitud rohelisega.

Koosolekute ruum on 17 m2 ja sobib väikse grupiga koolituste korraldamiseks (kuni 8 inimest). Toas on pikk laud koosolekute pidamiseks. Kalendris on sündmused märgitud kollasega.

Treeningruum on 70 m2 ja sobib treeningute läbiviimiseks. Ruumis on puitparketiga kaetud põrand, võimlemismatid ja pleedid. Kalendris on sündmused märgitud lillaga.

 


Teraapiakabineti broneerimine

Instituudi teraapiakabinette on võimalik kasutada holistilise regressiooniteraapia koolituse õpilastel ning terapeutidel. Ruumide rendihinnad leiate siit: hinnakiri 2019.

Valige kalendrist sobiv kuupäev ja kellaaeg, kui kabinet on vaba ning saatke broneeringusoov e-posti teel: info@holistika.ee

Broneeritud ajad on kalendris märgitud värvikoodiga.

  • Kabineti nr 1 ajad roosaga
  • Kabineti nr 2 ajad sinisega
  • Kabineti nr 3 ajad lillaga
  • Kabineti nr 4 ajad rohelisega
  • Kabineti nr 5 ajad oranžiga
  • Kabineti nr 6 ajad pruuniga
  • Kabineti nr 8 ajad halliga

Sobiva aja planeerimisel palun arvestada, et kahe seansi vahele jääb 30 minutiline puhveraeg.

Soovitatavad teraapiaseansside intervallid on kl 10-13, 14-17 ja 18-21. Palun soovitage klientidele neid seansiaegu. See hõlbustab väärtusliku aja planeerimist nii teie, kaasterapeutide kui ka instituudi jaoks.

 

Eesolevad sündmused 

shindo-jomon

Jomon-Shindo lõõgastustund

 • 24. oktoober 2019
Eva Kuusk kutsub Sind neljapäeva õhtuti Holistika Instituuti Jomon-Shindo lõõgastustundi. Uus hooaeg algab 12. septembril 2019! Minu …