Holistika Instituudi partnerid:

***

Instituut toetab väärt ettevõtmisi:

logoHolistika Instituut toetas 2017. aastal rahaliselt Sillamäe Laste Hoolekande asutust Lootus, et nad saaksid osta endale minibussi.

Täna elavad Ida-Virumaal Sillamäe linnas asuvas lastekodus 29 last vanuses 1 kuu kuni 18 aastat. Põhikoosseisu moodustavad lapsed, kelle vanematelt on vanemlikud õigused ära võetud ning kes ei tegele laste kasvatamise ja hooldamisega. Loe projekti kohta lisa.

***

Holistika Instituut toetas 2015. aasta lõpus rahaliselt KiVa kiusamisvaba koolKiusamisvaba Kooli (KiVa) projekti.

KiVa on teaduspõhine kiusamisvastane programm, mis on loodud Turu Ülikoolis Soome haridus- ja kultuuriministeeriumi toetusel. KiVa tõhusus on tõestatud suuremahulise juhuvalimit ja kontrollgruppi sisaldanud uuringuga. KiVa kohta saad lähemalt lugeda siit.

                                           ***

Holistika Instituut oli 4. – 8. oktoobril 2014 toimunud regressiooniteraapia V ülemaailmse kongressi hõbesponsor.

wcrt-logo_5Kongressi fookus oli teemal: “Meel tervendab keha, keha tervendab meelt regressiooniteraapias”.

Kongressil otsiti üheskoos vastuseid küsimusele: milline on keha ja meele seos; kuidas regressiooniteraapia seanss aitab muuta keha füsioloogiat; kuidas traumaatiline kogemus jätab nii tugeva jälje, et jääb aastateks meie mällu, olles kehaliste haiguste põhjuseks; kuidas sümptom peale regressiooniteraapiat kaob?

Lisainfo leiad SIIT!

***

Holistika Instituut toetas luulekasseti Sõna Vägi väljaandmist.

sõna vägiJärgides 1960-date aastate traditsioone, tuli viiel sõnagurmaanist naisel idee ühendada oma anded ning üksteist toetades sündis viiest vihikust koosnev luulekassett, kus Saladin, Ulakas Tähesõdalane, Kamski, Mereliilia ja KarmikArm esitavad oma loomingut.

Kaunilt kujundatud kassetis on viis ust taipamiste allika juurde, mis elab sõna südames.

Luulekasseti avaldamine sai teoks aastal 2012 tänu paljudele toetajatele ja Holistika Instituut oli üks neist.

Lisainfo leiad SIIT!