Instituudist

Tiina Pedak

  • Holistilise regressiooni terapeut, kutsetunnistus nr 093886.
  • Holistilise treeningu koolitaja.
Telefon: 5155780
Aadress: Holistika Instituut, Endla 15, Tallinn 10122
Keeled: eesti, soome, inglise

Olen sündinud 1971. aastal Tartus, aga minu lapsepõlv ja koolitee möödusid toredas ja õdusas Haapsalus.

Mul on kõrgharidus ja olen läbinud EBS-i magistriõppe rahvusvahelistes suhetes.

Alates 1993. aastast olen töötanud erinevates ettevõtetes finants- ja personalivaldkonnas.

1999. aastal avastasin enda jaoks vabastava hingamise. Aasta hiljem kolisin elama Soome ja kuna ma seal enda jaoks sobivat hingamispraktikat ei leidnud, siis alustasin 2004. aastal vabastava hingamise terapeudi õpinguid Lena Kristina Tuulse juures Eestis ja Rootsis. Samal ajal õppisin Reikimeistriks Soomes Jyrki Kiviaho juures.

Teraapiaklientidega alustasin tööd 2007. aastal.

Kolides aastal 2009 tagasi Eestisse, alustasin samal aastal õpinguid Holistika Instituudis. Ikka selleks, et iseendast veelgi paremini aru saada ja endani jõuda ning läbi selle toetada oma kliente nende teekonnal iseendani.

Sellel teel on mul olnud võimalus palju-palju õppida, uurida, avastada ja luua, kohtuda väga huvitavate ja inspireerivate inimestega ning tuua oma ellu soovitud muutusi.

Aastatel 2010 – 2014 organiseerisin ja korraldasin Sondra Ray Liberation Breathing kursusi Eestis. Olen assisteerinud Lena Kristina Tuulse ja Binnie A Dansby veeshingamise kursustel Rootsis (2007 – 2009) ning Sondra Ray kursustel Islandil, Indias ja Eestis. Viin ise läbi vabastava hingamise õhtuid Haapsalus, Tallinnas, Tartus ja Helsingis ning korraldan ka Reiki ja vabastava hingamise kursusi. 2014. aasta sügisest alates viin läbi intensiivset kehatööl põhinevat hingamiskursust „Teekond iseendani“.

Alates 2016. aasta jaanuarist juhendan holistilise treeningu koolitusaastat Holistika Instituudis.


Seotud artiklid

Tagasi