küllus
  • Koolitaja
  • Katrin Alujev
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Mina ja küllus

Selles õpitoas keskendume külluse ja raha psühholoogilistele tagamaadele. Uurime, mis meie mõttemaailmas, käitumises ja peremustrites tõmbab küllust meie ellu või hoopis peletab seda. Räägime erinevatest uskumustest, mis toetavad või hoopis takistavad meil küllust nautimast ja rahal meie ellu voolamast.

Mina usun, et väga palju meie elus sõltub sellest, kas me otsustame olla oma elu “auto” roolis või kõrvalistmel. Kas me tahame või ei taha, rahal on väga suur roll meie elus. Me inimestena ise oleme selle raha süsteemi loonud. Nüüd on meie valik, kas oleme selle süsteemi kõrvaltvaatajad (kõrvalistmel), ohvrid (pagasnikus) või osaleme selles süsteemis (roolis). Mida teadlikum sa enda rahaga seotud mõtetest, tunnetest, uskumustest ja harjumustest oled, seda rohkem oled sa ise looja.

Tule ja anna endale võimalus ennast raha ja külluse kontekstis paremini tundma õppida. Võta korraks aega ja luba endal põhjalikumalt analüüsida, millist energiat sa endale oma sisemaailmaga täna ligi tõmbad ja kuidas sa saaksid rohkem küllust ligi tõmmata.

Jagan koolitusel oma mõtteid ning kogemusi ja armsatelt klientidelt õpitut, minu jaoks olulisi teemasid, mis on seotud külluse- ja puuduseenergiaga, rahaga.

Sul on võimalus analüüsida enda uskumusi, harjumusi, hirme. Nagu ikka arutame, kuulame, räägime, mediteerime ja analüüsime. Osalejad saavad kaasa põhjaliku töövihiku, kus on palju kasulikku nii koolitusel kui hiljem kasutamiseks.

Õpituba toimub 23. novembril 2019, kell 10–18.00 Holistika Instituudis.

Registreeri ennast kindlasti: katrin.alujev@gmail.com

Koolituse tasu kuni 10. november 65 €
Koolituse tasu alates 11. novembrist 75€

Koha koolitusel ja varajase registreerija soodustuse tagab registreerimistasu 25€, mis tuleb üle kanda Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „Küllus“.

Ülejäänud osalemistasu tuleb kanda üle hiljemalt 12.septembri õhtuks, samuti Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „Küllus“.
Registreeri ennast kindlasti katrin.alujev@gmail.com

 

0