Kursus Teresa
  • Koolitaja
  • Teresa Mängel
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Intuitiivse tunnetamise ja tajumise süvaõppe kursused „Õnnelik Mina”

Kursus äratab teadmised, mis meil on juba olemas. Intuitiivne tunnetamine on võimalus saada infot iseenda hüvanguks ja hakata elama päris oma elu. Me elame ajastul, kus inimesed ei taha enam endistviisi elada ja paljud on hakanud otsima rahulolutunnet ehk siis vastuseid  küsimustele. See kõik on meie sisemaailm. Me ei näe seda, aga see puudutab meid sügavalt.

Koolituse kuueastmelise programmiga saad tutvuda korraldaja kodulehel. Selle aasta süvaõppe grupile lisanduvad täiendavad kodutööd ja hulgaliselt lisamaterjali enesetäiendamiseks. Täiendava osana ka energeetilised harjutused.

Algab 2019 aasta uus hooaeg!

  • A grupp alustab 28. veebruaril ning toimub neljapäeviti.
  • B grupp alustab 2. märtsil ning toimub laupäeviti.

Uue grupiga on plaanis jõuda 6. astme diplomini juba oktoobris 2019. Kõigi süvakoolituse kuue astme edukad lõpetajad saavad sertifitseeritud diplomi Moskva Rahvusvahelisest Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast.

Kursust juhendab Teresa Mängel

Teresa on lõpetanud Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia, kus on saanud doktorikraadi parapsühholoogias. Koolitamiseks on Teresa saanud spetsiaalsed täiendväljaõpped ja pühitsused Akadeemia õppejõudude poolt ning on Akadeemia ainuesindaja Eestis.

Kursused toimuvad Holistika Instituudi ruumides (Endla 15).

Loe lisainfot ja registreerimisvõimalusi korraldaja “Taevas ja Maa”  kodulehelt.

0