Andestamise ring
  • Koolitaja
  • Eva Kuusk
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Andestamise Ring: Südamehaavade tervendamine

Eva Kuusk kutsub Sind 11. detsembril kogema Andestamise Ringi väge südamehaavade tervendamisel.

Andestamise ringi eesmärgiks on lubada Sul kōigest 2-3 tunni jooksul kogeda väga kaunist ja lihtsat, kuid samas vōimsat rituaali oma südame tervendamiseks.

Andestamise Ring on transpersonaalne protsess (nagu perekonstellatsioon), mis lubab Sul kogeda andestust teiste ja iseenda suhtes, keda kohal ei ole. Nii nagu andestuse kogemiseks ei ole vaja konkreetsete inimeste kohalolu ringis, ei ole Sul vaja ka oma emotsionaalseid haavu nimetada (või isegi täpselt teada) või raskeid teemasid teiste osalejatega jagada.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.

See rituaal lubab Su südamel terveneda ja vabaneda paljudest seda ümbritsevatest kihtidest, milles on ükskõiksust, kurbust, vihkamist ja palju muud, mis takistab Su südamel täielikult armastust väljendada.

Andestamise Ringid lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet”), mida ta kirjeldab raamatus “Andestamise kingitus” (Findhorn 2010). Sellest uuest andestuse kogemise viisist on tänaseks osa saanud juba mitmed tuhanded inimesed 12 riigis. Nüüd on see vôimalus ka Eestis.

Sellel aastal sain ma Olivier Clerci Andestamise Ringi läbiviijate koolitusel vastava litsentsi ja seda imelist ning sügavat kogemust tahan siis Sullegi pakkuda.

Toimumisaeg: 11. detsember, kell 18-20.30

Toimumiskoht: Tallinnas, Holistika Instituudis Endla 15 (IV korrus)

 

Registreerimine: eva@elukeskne.ee

Kuna kohtade arv on piiratud, tagab koha ettemaks 15€

Kogemust juhendab ja toetab transpersonaalne terapeut Eva Kuusk

Rohkem infot: www.elukeskne.ee

Andestamise ring

0