Šamanistliku tervendamise seansid Christiana Harlega

Christiana Harle
 • Koolitaja
 • Christiana Harle
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Šamanistliku tervendamise seansid Christiana Harlega

Šamaan Christiana Harle viib vahemikul 2. – 5. detsember 2019 Holistika Instituudis läbi šamanistliku tervendamise seansse.

Šamaani tööks on olla vahendaja tavareaalsuse ja vaimuilma vahel ning töötada nendega, kes abi vajavad.

Sul on võimalik kogeda šamanistlikku tervendusseanssi, paluda Christianal teha energeetiline puhastus oma kodus, teha Christiana juhendamisel läbi psühho-füsioloogilise hingamise seanss, õppida nõustamist šamaanirännakute kaudu või paluda tuge sünnituseks ettevalmistumisel.

Kuidas ma tean, et mul on šamaani abi vaja?

Elu erinevatel hetkedel kogevad inimesed, et nad on kaotanud ühenduse eluga, isiklik vägi on kuhugi kadunud, pole elulusti ega optimismi, suhted on sassis, tulevik tundub tume ja elu ülesaamatult raske. Kui ülalnimetatud seisundid kestavad pikemat aega, siis jääb inimene haigeks kas kehaliselt või hingeliselt. Need on kõige sagedasemad põhjused, miks inimesed pöörduvad abi saamiseks šamaani poole. Kui sa end šamanistlikule seansile kirja paned, siis peab sul olema selleks konkreetne põhjus, mille sa lühidalt ära mainid end seansile registreerides. Šamaan ei tööta nendega, kes tulevad lihtsalt uudishimu pärast. Sa võid seansile kaasa võtta sõbra või sugulase, kes on sulle toeks ja kogu protsessi tunnistajaks. Kaaslase kaasavõtmine pole kohustuslik, kuid sageli aitab tema juuresolek tervenemisele kaasa.

Christiana töötab inglise ja soome keeles. Kui sa keelt piisavalt ei mõista, võta kaasa inimene, kes tõlgib.

Seansi pikkus võib kõikuda, kuid tavaliselt on see ca 2-3 tundi. Korralda oma elu nii, et sul ei oleks pärast seanssi kohe vaja tööülesandeid täitma asuda.

Seansi minimaalne tasu on 70 eurot. Sina ise otsustad kui väärtuslik Sulle see kogemus oli ja palju oled valmis maksma. Tasumine sularahas kohapeal.

*Lõpust leiad Christiana tutvustuse inglise keeles.

Hetkel vabad ajad seanssideks:

 • 2. detsember
 • 3. detsember
 • 4. detsember
 • 5. detsember

Lisainfo ja aegade broneerimine:

Christiana Harle

 • info@solavoima.fi
 • +358 (0)50 4947030
 • FB Sola Voima

Kes on Christiana Harle?

Christiana ehk Chrisse, nii nagu teda Soomes kutsutakse, elab Kirde-Karjalas. Inimesed ütlevad tema kohta, et ta on tark Põhjamaa naine. Tema šamaanitee algas aastatel 1994-1995 Tuvas, kus ta töötas koos vanade šamaanidega ja tervendas inimesi. Chrisse on väga tänulik kõigile oma õpetajatele ja eriti oma kaitsevaimudele.

Chrisse on muusikaterapeut, kelle elus muusika on läbi põimunud šamanistliku maailmatunnetuse ja elustiiliga. Laul, hääl, runo – püha šamaanilaul, on põimitud tema ravitsejatöösse. Ta on ka mesinik, kes kasutab iidseid praktikaid mesilastega töötamiseks, Inspiraktiva hingamistöö terapeut, ema; mängib viiulit rokkbändis. Ta on õppinud muusikat ja laulu ning töötanud muusikaõpetajana. Chrisse on läbinud mitmekülgsed õpingud Jonathan Horwitzi juures Skandinaavia Šamanistlike Uuringute Keskuses ja Heimo
Lappalaise juhendamisel.

Chrisse on töötanud ehtsate šamaanidega koos Tuvas ja Siberis. Ta on šamanistlik nõustaja, kes on tegutsenud Soome Šamaaniseltsis, muuhulgas ka seltsi esimehena.

***

Siit leiad Christiana Harle kirja lisainfoga.

Hello! Tere!!!Christiana Harle

I am teaching at Holistika Institute for one of the modules. I have been doing shamanic healing for 25 years and before that, healing through the holy spirit. The drum (düngür) and beater (orba) and my voice are the main tools. My Spirit Helpers are my guides, merciful beings, the ones who Know, who take me for a spin into the Dreamland without time. Without Them I can not do this work.

Services

I am arranging time to receive people for shamanic healing, personal shamanic journeying, shamanic counselling, ancestral line healing, curse unravelling, breathwork session, counselling for pregnant couples and some counselling and blessing techniques to help with the process of birth.

Sometimes a living place feels haunted or stuck. This can be related to previous residents, the land or even the buildings around your place. I offer energy purification/cleaning of living places and give blessings to them.

What is shamanic healing?

Shaman is making contact with the Spirits in the Spirit World and cooperating with them to bring healing to a person, place, object, even a group. The shaman remembers everything what happens on this journey and returns to this ordinary reality with the information. Sometimes there is physical, hands-on healing, but there is always advice and teachings. Each person is different, yet we are all the same!

Soul retrievals are quite common, power animal retrievals, curse unravelling, extraction (removing intrusions, energies – illness), ancestral work, bodywork, blessing and purification are some of the areas I sing in. You do not have to do anything-just be present, talk about what brings you to me and TAKE RESPONSIBILITY  for following instructions as best as you can. We may meet once, we may meet twice.

Cost: asking for 70€ as minimum. You decide what it is worth.

If you want to learn shamanic counselling, we meet minimum six times. You learn to make a shamanic journey. This is a powerful technique where you are the journeyer (everyone can, not everyone is a shaman) and I work as recorder. We review the journey afterwards, peeling layer upon layer the answer. This involves commitment to each other and homework for you. We meet via Skype in January, meet in Estonia in February, and in March, April and May we meet via Skype or in person.  You pay for first and last meeting and can quit any time, but there is a last meeting. Cost is 65€ minimum per session (about 2 – 2.5 hrs). Please contact me for more information.

If you would like to make an appointment, please send first choice and second choice dates and times. Please write a little about why you want a time. Phone calls are alright too (between 8-19).

House calls: a deposit will be needed for you keep your time. Please contact me if you are interested for price and details.

Christiana Harle, info (at) solavoima.fi or +358 (0)50 4947030

FB Sola Voima; Skype: hanichris

 

0
|2. detsember 2019|Kursused|0 Kommentaari |

Koolitussari „Õppiv lapsevanem“ ehk õpiõhtud lapsevanematele

opiohtud lastevanematele
 • Koolitaja
 • Kristi Arendi
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Koolitussari „Õppiv lapsevanem“ ehk õpiõhtud lapsevanematele

Kolmapäeviti kell 17.30 – 19.30 toimuvad Holistika Instituudis lapsevanematele suunatud õpiõhtud ehk koolitussari „Õppiv lapsevanem.“

Koolitussarja “Õppiv lapsevanem” eesmärk on olla lapsevanematele toeks lapse arenemise ja kasvatamisega seotud teemadel. Õppimisvõimalusi pakutakse erinevate tegevuste kaudu ja õpiõhtutel osalenud vanem tunneb end enesekindlamalt, tajub lapsi, maailma, teisi ja iseennast tõenäoliselt teistmoodi kui enne seda. Õppimine innustab teemasid ise sügavamalt edasi uurima ning katsetama.

Osalema on oodatud lapseootel, titade, väike- ja kooliealiste laste (vana)vanemad – kõik, keda huvitab inimese areng, tervis ja õppimine. Soovitatav on osaleda koolitussarja kõigil või enamikul koolitustel, sest õpiteemad on üksteisega seotud ning moodustavad terviku. Koolitusgrupi suurus on kuni 12 inimest.

Koolitaja Kristi Arendi pädevus on mitmekülgne: andragoogika magister, täiskasvanute koolitaja, lapsekandmise nõustaja (Dresdendi Trageschule), imetamisnõustaja (SIETi liige), meta-tervise konsultant, suhtlemistreeneriks õppija (väljaõpe läbitud). Lapsevanemaid on ta nõustanud ja koolitanud 2006. aastast. Enne seda praktiseeris ligi kümme aastat klienditeeninduse, personalijuhtimise ja koolituse alal.

Palun registreeri end koolitustele:  https://bit.ly/2ZIBOpm

2019. aasta sügisese koolitussarja õpiteemad ja koolituste ajad:

Koolitussarja kava:

1. K, 25.09 Lapsest areneb inimene – kas ja kuidas?

Sissejuhatus koolitussarja. Laps kui meeleorgan ja potentsiaalne inimene. Lapse vajadused ja tervikliku arengu eeldused. Lapsepõlve eetilised ja füsioloogilised mõjud. Vanema ja lapse suhe – tähtsaim side terveks eluks.

2. K, 2.10 Lähedus ja eetilised väärtused – lapse arengu võtmetegurid.

Lähedus on võtmetegur lapse füüsilises ja psüühilises arengus ning tervises. Esimesel eluaastal, mil laps areneb minutitega ja mil pannakse alus seotuse stiilile – suhtumisele endasse ja teistesse, emotsioonidele ja käitumisele. Lapsevanema eetika ja eetilised väärtused. Huviliste jaoks on kaasas nukk ja lapsekandmise abivahendid – kuidas neid valida ja turvaliselt kasutada.

3. K, 9.10 Lapse uni ja magamine – miks ta ei maga ja kuidas magab?

Imiku ja väikelapse uni ning magamine. Uni kui keerukalt reguleeritud korrapärane protsess. Une funktsioon organismis, unevajadus ja und mõjutavad tegurid. Kuidas soodustada rahulikult uinumist ja kvaliteetset und?

4. K, 16.10 Naerunägu, nutulaul ja jonnipusa – aitäh, et mõistate!

Naer, nutt ja jonn – mis, milleks ja millal? Lapse emotsionaalne areng. Emotsioonid kui sisemised foorituled – mis toimub organismis? Agressioon ja agressiivsus. Kuidas vanemana teadlikult ja turvaliselt käituda?

5. K, 30.10 Imetamise abc – teadlikult ja loomulikult.

Imetamise füsioloogia, mured ja rõõmud. Efektiivse imetamise eeldused ja takistused. Imetamine kui loomulik toitmisviis ja mitte ainult. Lapse toiduvajadus, näljamärgid, tissirallid ja -streigid. Rinna erinevad seisundid, vaevused, põhjused, lahendused ja leevendused.

6. K, 6.11 Lapsega suhtlemine – kaosest koosloomiseni.

Suhtlemine on suhete ja tervise alus, aitab vajadusi rahuldada. Vanema roll on osata suhelda last mõistes, mitte hukka mõistes ja olla lastele eeskujuks, et lapsel oleks turvaline kasvada ja olla hinnatud sõber ning mängukaaslane. Kuidas rääkida lapsega nii, et ta aru saaks? Kuidas end kehtestada, mitte lapsega manipuleerida?

7. K, 13.11 Mina olen mina – selgroog ja lihased.

Enesehinnang ja enesekindlus – mis ja milleks? Kas ja kuidas mõjutab enesehinnang tervist? Kuidas lapse enesehinnangu ja -kindluse kujunemist toetada?

8. K, 20.11 Lapse seksuaalne areng – loomulikult loomulikust.

Seksuaalsus on inimeseks olemise osa ja tihedalt seotud lapsepõlves kogetuga, mõjutab enesehinnangut ja tervist. Mida teada, tähele panna, kuidas lapsevanemana käituda?

9. K, 4.12 Ainulaadne laps – armastusväärne ja andekas!

Kes on armastusväärne ja kes on andekas? Võimed, anded, oskused. Intelligentsus, loovus ja pühendumus. Mida vanemana teada, tähele panna ja teha lapse andekuse väljendumisel?

10. K, 11.12 Lapsed nutikas maailmas – võta heaks või anna andeks?

Neti ja nuti, küber ja digi – laps, telefon, arvuti ja internet. Oht või võimalus? Vajadus või sõltuvus? Eeldus või kohustus? Foobia või meelerahu? Mida me teame, näeme ja tunneme ning mida ei tea, näe ega tunne.

Palun registreeri end:  https://bit.ly/2ZIBOpm

Ürituse info leiad ka Facebookisthttps://bit.ly/2YK1T6c

0
|4. detsember 2019|Kursused|0 Kommentaari |