Taevas ja Maa keskuse sündmused novembris

Taevasjamaa
  • Koolitaja
  • Taevas ja Maa keskus
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Taevas ja Maa keskuse sündmused novembris

Taevas ja Maa_logoTaevas ja Maa keskuse sündmused novembris

Naine kui väärtuslik pärl oma mehe jaoks.
Naiseks olemise õigused. Naiselikkuse tõelised väärtused.

12. novembril, teisipäeval

Kursus on mõeldud naistele, kes soovivad endas äratada ürgse väe ning olla väärtuslik ja ihaldusväärne naine oma partnerile.

Lisainfo: https://taevasmaa.ee/urgnaise-toelised-vaartused/

***

Kuidas stressi – ja väsimusemaailmas ellu jääda?

Kaasaegne energeetiline omakaitse sinu elule

14. novembril, neljapäeval   

21. sajandi katk – stress, depressioon, ülim väsimus, ükskõiksus, paanikahood ja hirmuvärinad.  Pidev rahutus ja energia puudumine. Kuidas abi saada?

Lisainfo: https://taevasmaa.ee/energeetilise-kaitse-meetodid/

***

Pühade peeglite müsteerium
16. novembril, laupäeval (kell 17.00 – 19.00)

Peegel on inimkultuuri vanim ja kõige müstilisem artefakt. Peegelpiltidele ja peeglite omadustele on alati antud filosoofiline ja isegi maagiline tähendus. Peeglitel on tohutu potentsiaal meie elamisse heaolu toomisel.

Peeglite kasutamine on üks efektiivsemaid meetodeid negatiivsusest vabanemiseks.

***

Foobiad ja sõltuvused

Räägime foobiatest ja sõltuvustest, mis neil on ühist?

19. novembril, teisipäeval

Erinevad foobiad, sõltuvusmustrid ja hirmusõltuvused, ükskõiksus elu suhtes, 21. sajandi arvutikatk. Alkoholism, suitsetamine, narkomaania.

Lisainfo: https://taevasmaa.ee/foobiad-ja-soltuvused-vabastamine/

***

Naiste Maagiline Veetlus I osa

Kuidas saavutada mõju meeste üle?

26. novembril, teisipäeval  

Kuidas juhtida oma elu meestega maailmas nii, et sa oleksid edukas oma töös, hea ema ja ihaldatav naine oma mehele. Kuidas saavutada edu kõiges kolmes valdkonnas korraga?

Lisainfo: https://taevasmaa.ee/naiste-maagiline-veetlus/

 

0
|12. november 2019|Kursused|0 Kommentaari |

Andestamise Ring: Südamehaavade tervendamine

Andestamise ring
  • Koolitaja
  • Eva Kuusk
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Andestamise Ring: Südamehaavade tervendamine

Eva Kuusk kutsub Sind kord kuus kogema Andestamise Ringi väge südamehaavade tervendamisel.

Andestamise ringi eesmärgiks on lubada Sul kõigest 2-3 tunni jooksul kogeda väga kaunist ja lihtsat, kuid samas võimast rituaali oma südame tervendamiseks.

Andestamise Ring on transpersonaalne protsess (sarnane perekonstellatsioonile), mis lubab Sul kogeda andestust teiste ja iseenda suhtes, keda kohal ei ole. Nii nagu andestuse kogemiseks ei ole vaja konkreetsete inimeste kohalolu ringis, ei ole Sul vaja ka oma emotsionaalseid haavu nimetada (või isegi täpselt teada) või raskeid teemasid teiste osalejatega jagada.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.

See rituaal lubab Su südamel terveneda ja vabaneda paljudest seda ümbritsevatest kihtidest, milles on ükskõiksust, kurbust, vihkamist ja palju muud, mis takistab Su südamel täielikult armastust väljendada.

Andestamise Ringid lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet”), mida ta kirjeldab raamatus “Andestamise kingitus” (Findhorn 2010). Sellest uuest andestuse kogemise viisist on tänaseks osa saanud juba mitmed tuhanded inimesed 12 riigis. Nüüd on see võimalus ka Eestis.

Sellel aastal sain ma Olivier Clerci Andestamise Ringi läbiviijate koolitusel vastava litsentsi ja seda imelist ning sügavat kogemust tahan siis Sullegi pakkuda.

Tagasisiside eelmisest Andestamise Ringist:

“Eva, ma ei tea kuidas sind tänada, kuidas tänulik olla, kuidas ise ennast tunda. See oli lihtsalt SUPER! See kõik andis tõesti sellise pisukese avanemise lootuse, et kunagi saan ka mina oma südamega sõbraks ja talle kõik andeks antud.”

Järgmised Andestamise ringid toimuvad:

  • 12. november, kell 18-20.30
  • 10. detsember, kell 18-20.30

Toimumiskoht: Tallinnas, Holistika Instituudis Endla 15 (IV korrus)

Registreerimine: eva@elukeskne.ee

Osaluspanus: 15 EUR

Kuna kohtade arv on piiratud, tagab koha osalustasu ettemaks (15 €) 

Kogemust juhendab ja toetab transpersonaalne terapeut ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud Andestamise Ringide läbiviija Eva Kuusk.

 

0
|12. november 2019|Kursused|0 Kommentaari |