Terapeudikoolituse tutvustusõhtu

Terapeudikoolitus
 • Koolitaja
 • Holistika Instituudi koolitajad
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Terapeudikoolituse tutvustusõhtu

Alanud on dokumentide vastuvõtt holistilise regressiooniteraapia (HRT) õppegruppi, mis alustab tööd septembris 2019.

Koolituse tutvustusõhtu toimub Holistika Instituudis (Endla 15, IV korrus) teisipäeval, 11. juunil algusega kell 18.00. Tutvustusõhtul osalemine on tasuta. Palun registreeri end: info@holistika.ee

Kunagi pole hilja õppida uut ametit. Eriti veel sellist, mille omandamise käigus õpitakse elamise kunsti. Terapeudiväljaõppe lõpetanud Külliki (45 a personalidirektor) ütleb tabavalt: Minu arvates kõige suurem kasutegur on ikka iseendale. Holistiline treening oli väga huvitav ja lõbus ning aitas koorida sibula pealmisi kihte, aga terapeudikoolituses läheb asi palju sügavamaks ja avaramaks, läheb veel-veel huvitavamaks. Kõik, mis koolitusel toimub, aitab kaasa elamisele – tööl, kodus, sõprussuhetes – see toimib igal pool. Ja aitab kindlasti aru saada mis sa tahad, kus on sinu piirid, aitab oma elu lihtsustada ja lasta asjadel minna, tunda rohkem ja mis peaasi – tunda õnnetunnet.

Terapeut pole teoreetik, ta on praktik. Paljudele on koolituse ahvatlevaks osaks praktilised inimestega töötamise oskused. Peale selle, et õpitakse osavamaks suhtlejaks, õpitakse väga erilisi oskusi – mõistma ja juhtima alateadvuse tasandil toimuvaid protsesse.
Õppijad rõhutavad oma tagasisides, et terapeudiõpe on juurde andnud eneseusku ja enesekindlust, sest holistilise rännaku juhtimist hakatakse harjutama juba esimesest moodulist.

Terapeudiamet on hea, sest see hoiab ajupoolkerad tasakaalus – on nii loomingut kui mõtlemisainet. Töö ei lähe ilmaski igavaks, sest kliendid on erinevad ja ikka ilmneb midagi uut ja üllatavat. Erapraksis annab võimaluse ise oma aega ja koormust planeerida. Paljudesse ametitesse otsitakse noori, terapeudiamet on üks väheseid, kus vanus ja elukogemus on vooruseks. Aja kulgedes kasvab meisterlikkus ja seda tööd saab teha kõrge vanuseni.

Väljaõpe kestab 3 aastat, selle käigus omandatakse terapeudi tööks vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused.

Lõpetajaid ootab ees huvitav amet ning rahvusvahelise perspektiiviga karjäär. Eestis koondab holistilise regressiooni terapeute erialaselts HORETES. Instituudi rahvusvaheline partner on ülemaailmselt regressiooniterapeute koondav Ülemaailmne Regressiooniteraapia Assotsiatsioon (EARTh). Meie väljaõpe kuulub EARTh’i poolt tunnustatud koolitusprogrammide hulka.

Koolituse teine aste eeldab esimese aasta, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist.  Koolitus sobib neilegi, kellel pole terapeudiks saamise soovi, kuid kes tahavad süvendada oma inimestega töötamise oskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga.

Tutvu vastuvõtutingimustega meie kodulehel.

0

Meditatsiooniring: SÜDA – Sinu parim teejuht

Salasõna Hea tunde õhtu - www.salasona.eu
 • Koolitaja
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15
 • Lisainfo
 • Telefon
 • E-post

Meditatsiooniring: SÜDA – Sinu parim teejuht

 

Hea tunne on igaühe imeline sünniõigus. Sul on õigus tunda end hästi!

Hea tunde õhtul teeme rännakuid läbi oma keha, vaimu ja meele, sest just nii sünnib HEA TUNNE. Hea tunde õhtu praktikad on lihtsad ja mõjusad, jutuajamised on südamest südamesse, siirad ja hoolivad. Iga õhtu on võimalus vaadata iseendasse, (taas)luua tasakaalu ning tervitada oma piiramatut potentsiaali. Osalejad saavad kaasa praktikad hea elu loomiseks, kerge sammu ning rõõmsa meele.

 

11. juunil kl 18

SÜDA – Sinu parim teejuht

Süda mõistab enam kui aju iial teada võib! Südame tarkus juhib meid sellise eluni, millest oleme alati unistanud. Õpi oma südant tähele panema, kuulama ja usaldama. Süda mõjutab kogu keha oma rütmi kaudu. Mida rahulikum on Su süda, seda mõnusamalt tunneb end ülejäänud keha.

ÕHTU EESMÄRK: Teeme praktikaid, mis aitavad Sul taastada kontakti oma südamehäälega. Sa õpid oma südant usaldama ja tead, kuidas enda eest parimal viisil hoolt kanda.

Juhendab Evelin Eikner.

 

Koht ja registreerimine

Salasõna Hea tunde õhtud toimuvad korra kuus teisipäeviti Holistika Instituudis.

Õhtu algab kl 18 ja lõpeb kl 19.30 paiku. Koguneda, rahulikku hetke ja teed nautida võib juba kl 17.30 paiku.

Registreerimiseks saada palun e-kiri aadressil info@salasona.eu.

 

Osalustasu

Osalemise eest saab tasuda ettemaksuna või sularahas kohapeal.

 • Ettemaksuna tasudes on osalustasu 12 €.
 • Kohapeal on õhtul osalemise tasu 15 €.

Ettemaksu saab tasuda Salasõna OÜ kontole EE282200221055722167.

Selgitusse märgi palun “Hea tunde õhtu” ja kuupäev, millal soovid osaleda.

Kui soovid arvet, siis anna meile palun registeerimisel teada.

Kohtumiseni hea tundega!

 

***

 

👉 Vaata Hea tunde õhtu ürituste seeriat ja pane end kirja!

 

0