Andestamise Ring: Südamehaavade tervendamine

Andestamise ring
  • Koolitaja
  • Eva Kuusk
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Andestamise Ring: Südamehaavade tervendamine

Eva Kuusk kutsub Sind kord kuus kogema Andestamise Ringi väge südamehaavade tervendamisel.

Andestamise ringi eesmärgiks on lubada Sul kōigest 2-3 tunni jooksul kogeda väga kaunist ja lihtsat, kuid samas vōimsat rituaali oma südame tervendamiseks.

Andestamise Ring on transpersonaalne protsess (nagu perekonstellatsioon), mis lubab Sul kogeda andestust teiste ja iseenda suhtes, keda kohal ei ole. Nii nagu andestuse kogemiseks ei ole vaja konkreetsete inimeste kohalolu ringis, ei ole Sul vaja ka oma emotsionaalseid haavu nimetada (või isegi täpselt teada) või raskeid teemasid teiste osalejatega jagada.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.

See rituaal lubab Su südamel terveneda ja vabaneda paljudest seda ümbritsevatest kihtidest, milles on ükskõiksust, kurbust, vihkamist ja palju muud, mis takistab Su südamel täielikult armastust väljendada.

Andestamise Ringid lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet”), mida ta kirjeldab raamatus “Andestamise kingitus” (Findhorn 2010). Sellest uuest andestuse kogemise viisist on tänaseks osa saanud juba mitmed tuhanded inimesed 12 riigis. Nüüd on see vôimalus ka Eestis.

Sellel aastal sain ma Olivier Clerci Andestamise Ringi läbiviijate koolitusel vastava litsentsi ja seda imelist ning sügavat kogemust tahan siis Sullegi pakkuda.

Tagasisiside eelmisest Andestamise Ringist:

“Eva, ma ei tea kuidas sind tänada, kuidas tänulik olla, kuidas ise ennast tunda. See oli lihtsalt SUPER! See kõik andis tõesti sellise pisukese avanemise lootuse, et kunagi saan ka mina oma südamega sõbraks ja talle kõik andeks antud.”

Järgmine Andestamise ring toimub:

  • 14. mail, kell 18-20.30

Toimumiskoht: Tallinnas, Holistika Instituudis Endla 15 (IV korrus)

Registreerimine: eva@elukeskne.ee

Osaluspanus: 15 EUR

Kuna kohtade arv on piiratud, tagab koha osalustasu ettemaks (15 €) Elukeskne MTÜ pangakontole: EE242200221061163163 (Swedbank AS)

Kogemust juhendab ja toetab Eva Kuusk – transpersonaalne terapeut ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud Andestamise Ringi läbiviija.

www.elukeskne.ee

Andestamise ring

0

TRE (stressi ja pingeid vabastav võimlemine)

TRE
  • Koolitaja
  • Kert Grünberg
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

TRE (stressi ja pingeid vabastav võimlemine)

Oled teretulnud TRE töötuppa kui tunned, et oled hädas unetuse, pideva pinges oleku, stressi, alaselja valude, menstruatsiooni valudega, kui sa koged tihti ärevust või sul on raske lõdvestuda ja nautida kehas olemist.

Tund toimub Holistika Instituudis Endla 15 , Centennial hotelliga ühes majas, 4. korruse treeningsaalis. 

Järgmine TRE õhtu toimub:

  • 14. mail, kell 18.30 – 20.00

TRE õhtuid juhendab Kert Grünberg.

Registreerimine: kert.grynberg@gmail.com

Võta kaasa mugavad kihilised võimlemisriided, sokid. Uues treeningsaalis on olemas matid ja tekid.

Palun tule kohale 15 minutit varem, me alustame täpselt.

Tasumine: 15 eur kohapeal sularahas. Sooduskaardiga on tasu 12 eur kord.

Võimalus osta 4 korra kaart hinnaga 48 eur. Kaart kehtib kolm kuud. Sooduskaardi eest saad tasuda ülekandega: Hingamistuba OÜ, EE15 2200 2210 4896 1113

Esimesel korral palun sul kohapeal täita ankeedi, mille sisu on konfidentsiaalne, aga mis on vajalik, et saaksin sind paremini selles protsessis toetada.

Töötuba on praktilise suunitlusega, kus jagamine toimub kõige lõpus vabatahtlikkuse alusel. Isiklikke teemasid me grupis ei puuduta. Juhul kui sa soovid individuaalseanssi, siis võtan ma vastu Hingamistoas (Luha 1-2).

TRE harjutused

TRE harjutused aitavad kehal vabastada elu jooksul kogunenud stressi ja emotsioone loomulikul teel. TRE harjutused on pärit tai chi, jooga ja bioenergeetika praktikatest. Harjutuste tsükli on koostanud David Bercelli. Praktika eesmärk on vabastada sügavaid emotsionaalseid pingeid ilma sõnalise sekkumiseta. TRE ei asenda psühhoteraapiat. Harjutustel on teraapiat toetav roll.

Mis sinu kehaga hakkab toimuma?

Harjutused tekitavad kehas sisemise värina, mis on loomulik ja instinktiivne stressist vabanemise reaktsioon.Värin algab kõhu sisemuses asuvast psoas lihasest, nii et sinu kõhu ja alaselja lihased, mis on seotud psoasiga saavad samuti lõdvestuda.

Värinatel on rahustav mõju, adrenaliini tase kehas väheneb. Pinged vabanevad, kuna harjutused mõjutavad üheaegselt nii sinu siselihaseid kui aju seda osa, kus asuvad valu, hirmu ja mineviku kogemused. Regulaarsel praktiseerimisel on TRE harjutustega võimalik vabastada ka pikaajaliselt lihastesse salvestunud pinged.

0