“Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminarid Eestis

Natalja-A.-Onufrieva16
 • Koolitaja
 • Natalja A. Onufrieva
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

“Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminarid Eestis

Taeva ja Maa koolituskeskus korraldab 15. – 22. aprillil 2019 Holistika Instituudi ruumides “Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminaride sarja.

Seitse päeva sisaldavad endas kokku üle 14 loengu ja töötoa. Aset leiavad sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest, reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt

Natalja A. Onufrieva on Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia asutaja ja president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Ta külastab Eestit juba 8ndat korda.

Suurema osa oma elust on väekas naine pühendanud inimeste abistamisele ja inimvõimete uurimisele. Tema tööd on saavutanud ülemaailmset edu ja pälvinud hulgaliselt rahvusvahelisi ja mainekaid auhindu.

Ta on avaldanud mitmeid raamatuid, avaldab ajakirja ja juba 22 aastat on tal Moskva kesklinnas oma Rahvusvaheline Akadeemia ja tervisekeskus.

Nimetuse “Venemaa Hõbedane Haldjas” sai Natalja maailmakuulsast selgeltnägijalt Vangalt.

Loengute teemad:

Natalja A. Onufrieva kevadkursuste kava leiad siit (PDF fail)!

Loe lisainfot korraldaja kodulehelt!

Olete oodatud osalema, vali välja oma lemmikkursus!

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com.

Infotelefon: 55903155. Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata. Kui sinu meilile kinnitust broneeringu kohta ei tule, siis kindlasti helista.

0

Õpituba: Mina olen mina ja see meeldib mulle!

Mina olen mina
 • Koolitaja
 • Kadi Kütt
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Õpituba: Mina olen mina ja see meeldib mulle!

Kadi Kütt ootab Sind 18. aprillil 2019  ENESEVÄÄRTUSTAMISE õpituppa “Mina olen mina ja see meeldib mulle!” – saad end paremini tundma ja õpid enda peale leebema pilguga vaatama.

Ma olen üsna veendunud, et enese väärtustamine on elus hakkamasaamise võti. Selle teemaga tegelemine tasub end ära, kuna enesehinnang mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist, toimetulekut tööl, kodus ja sõprade ringis. Paljuski just enesehinnangust sõltub, kuidas me mõtleme, tunneme ja end väljendame.

Kui oled oma Minaga enda sees tõeliselt kohtunud ja tead, mida tahad, on sul lihtne kohtuda ka mis tahes inimeste või olukordadega väljaspool. Sa saad olla vaba oma käitumises ja suhtumistes, sa ei pea kellelegi meeldima, ei pea end kellelegi tõestama. Teiste inimeste arvamused ja hinnangud ei tee haiget ja nii oled vaba kohustusest kanda maski või mängida kellegi teise ootusele vastavat rolli.

Töö enesehinnanguga on vajalik ka tänase “moehaiguse” – ärevushäire korral. Terapeudina tean, et pidev sisemine rahutus ja ärevus kuuluvad paljude inimeste igapäevaellu.

Mina olen enesehinnangu teemaga maadelnud aastaid. Oh, see pole olnud sugugi lihtne! Aga täna tunnen, et tänu sellele teekonnale on mu elu muutunud palju lihtsamaks ja põnevamaks. Ma usaldan end, oskan kuulata oma sisetunnet, julgen enda eest seista, olla avatud ja haavatav. Kõik kulgeb kuidagi lihtsalt, ma ei pea punnitama, sest (vahel täiesti ootamatud) uksed avanevad just õigel ajal. Ja mis eriti tore: ma olen saanud juurde hulga aega ja energiat, mis varem kulus teistele meeldimise peale.
Tuntud psühholoog Abraham Maslow on öelnud: „Kui sa planeerid saada kellekski vähemaks, kui sa oled võimeline, siis ma hoiatan sind – sa oled kogu oma ülejäänud elu sügavalt õnnetu.“ Ma usun, et just see ongi meie eesmärk siin elus: liikuda tõelise iseenda poole, oma annete ja võimete rakendamise poole, suurema eheduse ja iseolemise suunas. Siis on peeglisse vaadates tore öelda: „Mina olen mina ja see meeldib mulle!“

Õpitoas räägime:

 • mis on enesehinnang ja millest see sõltub
 • kus on enesehinnangu juured
 • mis on ego ja kas me peame tõepoolest ta alla suruma
 • kõige tähtsam küsimus: mida ma tahan?
 • kuidas ennast igapäevaselt väärtustada

Lisaks:

 • teeme lihtsaid harjutusi, mis aitavad endast paremini aru saada
 • samuti teeme läbi lihtsa juhendatud meditatsiooni, mis aitab endasse uskuda ja ennast väärtustada (kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks)
 • toon holistilisest regressiooniteraapiast näiteid tööst enesekindlusega.

Õpituba “Mina olen mina ja see meeldib mulle!”

toimub 18. aprillil kl 18.00-21.00 Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15. Infot instituudi asukoha ja parkimise kohta saad instituudi kodulehelt.
Õpitoa tasu on 30 eurot. Koha õpitoas tagab tagastamatu registreerimistasu 10 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt 14. aprillil: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks kirjuta „õpituba 18.04.“.

Teise osa ehk osalemistasu 20 eurot saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle (tee seda hiljemalt õpitoale eelneval päeval): Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks „õpituba 18.04.”.

Kui soovid arvet, anna mulle teada.

Koolitaja kohta saad lugeda siit.

Tule õpituppa kaasa mõtlema ja arutlema! Registreeri end, saates mulle e-kirja kadi@joogateraapia.ee või täites kodulehel oleva registreerimisvormi.  

0

SHINDO lõõgastustunnid

IMG_2635
 • Koolitaja
 • Eva Kuusk
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

SHINDO lõõgastustunnid

Anna endale võimalus sulgeda silmad ja vaadata sissepoole. Tule korrasta oma füüsilist ja emotsionaalset keha läbi Shindo venitusharjutuste.

Shindo lõõgastustunnid toimuvad neljapäeva õhtuti Holistika Instituudis!

Shindo aitab Sul hoida oma emotsioonid selgena ja energia kõrgena. Venitusasendis püsides ja sügavalt hingates õpime end tajuma, kuulama ning eristama emotsioone siin ja praegu. Leevenenud pingetes kinni olnud energia läheb liikvele, mille tulemusena tunneme ennast vabama ja rohkem elusana. Shindo tervendav ja vabastav toime võimendub sellest, et lisaks lihaspingete leevenemisele korrastub ka meie emotsionaalne tasand. Venitustundi juhendab Eva Kuusk.
***

Shindo tähendab tõlkes “südame juhatust” ehk Shindo kaudu on võimalik leida keha, hinge ja meele tasakaal.

Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, milles kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Shindo käsitlus inimesest on terviklik, igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded.

Shindo harjutustund on abiks tasakaalu taasloomisel. Kuus põhiharjutust maandavad stressi ning vähendavad füüsilisi ja emotsionaalseid pingeid. Shindo võtted aitavad  läbi lõdvestumise luua enesega kontakti ja suurendada teadvelolekut ning saavutada keha ja meele tasakaalu. Shindo abil hoitakse keha energiakanalid avatuna ja samal ajal venivad pingete tagajärjel lühenenud lihased normaalmõõtmetesse tagasi.

Tunnis mõjutame venituste ja hingamise kaudu 12 inimkeha läbivat energiameridiaani, hoides need avatuna. Kuna venituses olles hingatakse sügavalt kõhupiirkonnast, harjutatakse ka õiget hingamist. Sel ajal, kui venitusi sooritatakse, käib instruktor ringi, aitab masseerides ja siludes valulikel kohtadel lõdvestuda, julgustab emotsioone kogema ja vajadusel korrigeerib asendit. Iga venituse vahele jäetakse piisavalt pikk aeg, et harjutaja saaks kogeda meridiaani venituse toimet. Tunni lõpetab lühike meditatsioon, et inimesel oleks võimalik kuulata oma südame häält.

Raskusaste: sobib kõigile!

Osaluspanus:

 • 1 kord 12.-
 • 5 korda 55.- (Kasutusaeg ei ole piiratud)

Toimumiskoht: Holistika Instituut, Endla 15, IV korrus, Tallinn

Toimumisaeg: iga neljapäeva õhtu kell 18.30 – 20.00

Registreeri end Facebookis või eva@elukeskne.ee

Eva Kuusk endast:

Minu Shindo teekond sai alguse aastaid tagasi. Olen andnud eksamid Shindo looja Sensei Kuratomile. Soovin jagada kõike seda imelist, mida Shindo pakub ja toetan Sind, et lõdvestuks nii Sinu keha kui meel ning saaksid järgida oma südame teed.

Rohkem infot: www.elukeskne.ee

0