“Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminarid Eestis

Natalja-A.-Onufrieva16
 • Koolitaja
 • Natalja A. Onufrieva
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

“Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminarid Eestis

Taeva ja Maa koolituskeskus korraldab 15. – 22. aprillil 2019 Holistika Instituudi ruumides “Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminaride sarja.

Seitse päeva sisaldavad endas kokku üle 14 loengu ja töötoa. Aset leiavad sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest, reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt

Natalja A. Onufrieva on Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia asutaja ja president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Ta külastab Eestit juba 8ndat korda.

Suurema osa oma elust on väekas naine pühendanud inimeste abistamisele ja inimvõimete uurimisele. Tema tööd on saavutanud ülemaailmset edu ja pälvinud hulgaliselt rahvusvahelisi ja mainekaid auhindu.

Ta on avaldanud mitmeid raamatuid, avaldab ajakirja ja juba 22 aastat on tal Moskva kesklinnas oma Rahvusvaheline Akadeemia ja tervisekeskus.

Nimetuse “Venemaa Hõbedane Haldjas” sai Natalja maailmakuulsast selgeltnägijalt Vangalt.

Loengute teemad:

Natalja A. Onufrieva kevadkursuste kava leiad siit (PDF fail)!

Loe lisainfot korraldaja kodulehelt!

Olete oodatud osalema, vali välja oma lemmikkursus!

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com.

Infotelefon: 55903155. Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata. Kui sinu meilile kinnitust broneeringu kohta ei tule, siis kindlasti helista.

0

TRE (stressi ja pingeid vabastav võimlemine)

TRE
 • Koolitaja
 • Kert Grünberg
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

TRE (stressi ja pingeid vabastav võimlemine)

Oled teretulnud TRE töötuppa kui tunned, et oled hädas unetuse, pideva pinges oleku, stressi, alaselja valude, menstruatsiooni valudega, kui sa koged tihti ärevust või sul on raske lõdvestuda ja nautida kehas olemist.

Tund toimub Holistika Instituudis Endla 15 , Centennial hotelliga ühes majas, 4. korruse treeningsaalis. 

Järgmised TRE õhtud toimuvad:

 • 16. aprillil, kell 18.30 – 20.00
 • 30. aprillil, kell 18.30 – 20.00
 • 14. mail, kell 18.30 – 20.00

 

TRE õhtuid juhendab Kert Grünberg.

Registreerimine: kert.grynberg@gmail.com

Võta kaasa mugavad kihilised võimlemisriided, sokid. Uues treeningsaalis on olemas matid ja tekid.

Palun tule kohale 15 minutit varem, me alustame täpselt.

Tasumine: 15 eur kohapeal sularahas. Sooduskaardiga on tasu 12 eur kord.

Võimalus osta 4 korra kaart hinnaga 48 eur. Kaart kehtib kolm kuud. Sooduskaardi eest saad tasuda ülekandega: Hingamistuba OÜ, EE15 2200 2210 4896 1113

Esimesel korral palun sul kohapeal täita ankeedi, mille sisu on konfidentsiaalne, aga mis on vajalik, et saaksin sind paremini selles protsessis toetada.

Töötuba on praktilise suunitlusega, kus jagamine toimub kõige lõpus vabatahtlikkuse alusel. Isiklikke teemasid me grupis ei puuduta. Juhul kui sa soovid individuaalseanssi, siis võtan ma vastu Hingamistoas (Luha 1-2).

TRE harjutused

TRE harjutused aitavad kehal vabastada elu jooksul kogunenud stressi ja emotsioone loomulikul teel. TRE harjutused on pärit tai chi, jooga ja bioenergeetika praktikatest. Harjutuste tsükli on koostanud David Bercelli. Praktika eesmärk on vabastada sügavaid emotsionaalseid pingeid ilma sõnalise sekkumiseta. TRE ei asenda psühhoteraapiat. Harjutustel on teraapiat toetav roll.

Mis sinu kehaga hakkab toimuma?

Harjutused tekitavad kehas sisemise värina, mis on loomulik ja instinktiivne stressist vabanemise reaktsioon.Värin algab kõhu sisemuses asuvast psoas lihasest, nii et sinu kõhu ja alaselja lihased, mis on seotud psoasiga saavad samuti lõdvestuda.

Värinatel on rahustav mõju, adrenaliini tase kehas väheneb. Pinged vabanevad, kuna harjutused mõjutavad üheaegselt nii sinu siselihaseid kui aju seda osa, kus asuvad valu, hirmu ja mineviku kogemused. Regulaarsel praktiseerimisel on TRE harjutustega võimalik vabastada ka pikaajaliselt lihastesse salvestunud pinged.

0