Tule tutvu holistilise regressiooniteraapiaga

teraapia tutvustusõhtu nov
 • Koolitaja
 • Leena Kivisild ja Maret Hein
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Tule tutvu holistilise regressiooniteraapiaga

Tahad muutust enda ellu – tutvu holistilise regressiooniteraapiaga! 

Leena Kivisild ja Maret Hein kutsuvad Sind kolmapäeval, 23. jaanuaril kell 18.00 holistilise regressiooniteraapia tasuta tutvustusõhtule.

Inimene on tervik – keha, meel (tunded ja mõtted) ja hing toimivad alati üheaegselt. Iga mõte, mida sa mõtled, iga tunne, mida sa tunned, mõjutab iga su keharakku, sest meeles toimuv on kehaga otseselt seotud. Ja ka vastupidi – kehas toimuv mõjutab seda, mis toimub su meeles. Kui üks osa sinust ei toimi harmoonias ülejäänuga, on kogu terviku töö häiritud.

Ilma põhjuseta pole tagajärge. Kõik meie probleemid, kehalised haigused kaasa arvatud, on alguse saanud mõnest emotsionaalselt keerulisest olukorrast. Selliste olukordadega kaasnevad negatiivsed emotsioonid – hirm, ärevus, viha, abitus, lootusetus, kurbus jne, mis on jäänud väljendamata.

Me loome pidevalt oma maailma enda tajude, soovide, tahtmiste ja tegudega. Õnn ja rahulolu algavad oma sisemaailma teadvustamisest ja ümberkujundamisest ning holistiline regressiooniteraapia on hea abimees sellel teel. Kui sa ei tunne rahulolu, tasakaalu ja harmooniat, siis on vähe kasu teiste inimeste ja elu süüdistamisest. Kõik, mis on su elus, oled sa ise oma ellu kutsunud.

Mis on holistilise regressiooniteraapia eesmärk?

Holistiline regressiooniteraapia (HRT) on tugi õnneliku elu loomisel. Me oleme harjunud pingutama ja „välja kannatama“, aga elu ei pea olema kannatus. HRT eesmärgiks on inimeste toetamine nii, et tavapärasest elust saaks parim võimalik elu. Parimas elus on heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida elatakse täiel rinnal, nautides, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid.

Jagame sel õhtul infot ja kogemusi holistilise regressiooniteraapia eesmärgi, meetodi ja efektiivsuse kohta, seletame lahti mis on holistiline rännak, millal pöörduda terapeudi poole, kuidas toimub kliendi ja terapeudivaheline koostöö, milliseid tulemusi võiks oodata ning kellele holistiline regressiooniteraapia sobib ja kellele mitte.

Toimumisaeg: 23. jaanuar (kolmapäev) kell 18.00.

Toimumiskoht: Holistika Instituut, Endla 15 (4. korrus)

Läbiviijad: Holistilise Instituudi regressiooniteraapia õppe 4. kursuse tudengid Leena Kivisild ja Maret Hein

Sündmus on tasuta. Palun anna oma osalemissoovist korraldajatele teada:

Leena Kivisild

Mob: 56 642 531
Email: ​leena.kivisild@icloud.com

või

Maret Hein

Mob: 56 575575
Email: marethein@gmail.com

Kohtumiseni Holistika Instituudis!

0
|23. jaanuar 2019|Kursused|0 Kommentaari |

Kontserdisari “Mängud alateadvusega”

555x800_Mängud_alateadvusega
 • Koolitaja
 • Muusikud
 • Toimumise koht ja aeg
 • Telliskivi 60a
 • Lisainfo
 • Telefon
 • E-post

Kontserdisari “Mängud alateadvusega”

„Mängud alateadvusega“ on täiesti tavatu kontserdisari, sest siin pole keskmes artist või muusika, vaid publiku sisemaailmas toimuv. Sari on muusika, teaduse  ja psühholoogia puutepunkt – õhtu, mis avab Sinu loovuse, avardab arusaamist psüühikast ning ajust.

Esitatava eriline vastuvõtt, süvenemisaste keskkonnas, kus ümbritsev on viidud miinimumini, publik istub ümber interpreedi mugavatel kotttoolidel. Pärast kontserti toimub vestlus publiku, muusikaterapeudi ja esinejaga ootustest ja kogetust.

Korraldaja: Eesti Kontsert (idee autor ja produtsent Heili Vaus-Tamm)

Toimumiskoht: Tallinna Vaba Lava kl 19.00-20.30

Järgmised kontserdid:

1150x500_Alateadvus

23. jaanuar “Chopin ja Liszt, romantism ja tunded” (muusikaterapeut Alice Pehk, muusik Irina Zahharenkova, klaver)

Romantismikava kahe vastandliku, 19. sajandi keskpaigas elanud helilooja loominguga, viib kuulaja tunnete avamerele. Lihtsustatult võib öelda, et Poola-Prantsuse päritolu Chopini looming on lüüriline ja sissepoole pööratud, ungarlase Liszti oma aga ekstravertne, tormiline ja etteaimamatu.

Nende piirjoonte sisse mahub aga õhtutäis erinevaid varjundeid tormise taevaga looduspiltidest (Liszt „Hallid pilved“) ja saatanlikust tantsust (Liszt „Mefisto-valss“)  ülituntud õrna ja palvelaadse vihmapiiskade prelüüdi (Chopin)  ning pagulaslüürika salongliku seadeni (Chopin/Liszt „Poola laulud“).

On tõeline puhastustuli endast need tunded lasta läbi voolata. Ja on huvitav neid koos esineja ning muusikaterapeudiga analüüsida (vestluses võib osaleda ka vaid kuulajana).

20. veebruar „Kodumaastikud“  (muusikaterapeut Alice Pehk, muusika ETV tütarlastekoorilt, dirigent Aarne Saluveer. Koor ümber publiku, publik ümber koori. Kavas: Kõrvits, Puur, Tormis, Uusberg, Voorand, Mägi jt

15. märts “Beethoven- revolutsioon ja dramatism” (muusikaterapeut Alice Pehk, muusikud – klassikatäht Marcel Kits, tšello, Lauri Väinmaa klaver)

10. aprill Laura Põldvere ja Ivi Rausi helirännakud ruumis (muusikaterapeut Alice Pehk, muusikud – Laura Põldvere  ning Ivi Rausi  vokaal, elektroonika). Vokaalne jazz-improvisatsioon, mis kannab kuulajat kummalistel ja kaunitel radadel, vaiksest meditatsioonist sütitava naeru ja tugevate avatud tunneteni.

Lõõgastavat äraolemist aitavad luua asutused, kes hoolivad vaimsest tervisest: Gustav Adolfi Gümnaasium, Eesti Meremuuseum, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Ülikool, LHV, Transferwise, Prike, Puskupusku.
Toetaja: Telliskivi Loomelinnak

Koostöös Vaba Lava ja Muusikateraapia Keskusega

0
|23. jaanuar 2019|Kursused|0 Kommentaari |