Šamanistliku tervendamise seansid Christiana Harlega

Christiana Harle
 • Koolitaja
 • Christiana Harle
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Šamanistliku tervendamise seansid Christiana Harlega

Šamaan Christiana Harle viib vahemikul 11. – 17. detsember 2018 Holistika Instituudis läbi šamanistliku tervendamise seansse.

Šamaani tööks on olla vahendaja tavareaalsuse ja vaimuilma vahel ning töötada nendega, kes abi vajavad.

Sul on võimalik kogeda šamanistlikku tervendusseanssi, paluda Christianal teha energeetiline puhastus oma kodus, teha Christiana juhendamisel läbi vabastava hingamise seanss, õppida nõustamist šamaanirännakute kaudu või paluda tuge sünnituseks ettevalmistumisel.

*Lõpust leiad Christiana tutvustuse inglise keeles.

Kuidas ma tean, et mul on šamaani abi vaja?

Elu erinevatel hetkedel kogevad inimesed, et nad on kaotanud ühenduse eluga, isiklik vägi on kuhugi kadunud, pole elulusti ega optimismi, suhted on sassis, tulevik tundub tume ja elu ülesaamatult raske. Kui ülalnimetatud seisundid kestavad pikemat aega, siis jääb inimene haigeks kas kehaliselt või hingeliselt. Need on kõige sagedasemad põhjused, miks inimesed pöörduvad abi saamiseks šamaani poole.

Christiana töötab inglise ja soome keeles. Kui sa keelt piisavalt ei mõista, võta kaasa inimene, kes tõlgib.

Seansi pikkus võib kõikuda, kuid tavaliselt on see ca 2-3 tundi. Korralda oma elu nii, et sul ei oleks pärast seanssi kohe vaja tööülesandeid täitma asuda.

Seansi minimaalne tasu on 65 eurot. Sina ise otsustad kui väärtuslik Sulle see kogemus oli ja palju oled valmis maksma. Tasumine sularahas kohapeal.

Hetkel vabad ajad seanssideks:

 • 11. detsember
 • 12. detsember
 • 13. detsember
 • 17. detsember (seansid toimuvad Tartus)

Lisainfo ja aegade broneerimine:

Christiana Harle

 • info@solavoima.fi
 • +358 (0)50 4947030
 • FB Sola Voima

Kes on Christiana Harle?

Christiana ehk Chrisse, nii nagu teda Soomes kutsutakse, elab Kirde-Karjalas. Inimesed ütlevad tema kohta, et ta on tark Põhjamaa naine. Tema šamaanitee algas aastatel 1994-1995 Tuvas, kus ta töötas koos vanade šamaanidega ja tervendas inimesi. Chrisse on väga tänulik kõigile oma õpetajatele ja eriti oma kaitsevaimudele.

Chrisse on muusikaterapeut, kelle elus muusika on läbi põimunud šamanistliku maailmatunnetuse ja elustiiliga. Laul, hääl, runo – püha šamaanilaul, on põimitud tema ravitsejatöösse. Ta on ka mesinik, kes kasutab iidseid praktikaid mesilastega töötamiseks, Inspiraktiva hingamistöö terapeut, ema; mängib viiulit rokkbändis. Ta on õppinud muusikat ja laulu ning töötanud muusikaõpetajana. Chrisse on läbinud mitmekülgsed õpingud Jonathan Horwitzi juures Skandinaavia Šamanistlike Uuringute Keskuses ja Heimo
Lappalaise juhendamisel.

Chrisse on töötanud ehtsate šamaanidega koos Tuvas ja Siberis. Ta on šamanistlik nõustaja, kes on tegutsenud Soome Šamaaniseltsis, muuhulgas ka seltsi esimehena.

***

Siit leiad Christiana Harle kirja lisainfoga.

Hello! Tere!!!Christiana Harle

I am teaching at Holistika Institute for one of the modules. I have been doing shamanic healing for 25 years and before that, healing through the holy spirit. The drum (düngür) and beater (orba) and my voice are the main tools. My Spirit Helpers are my guides, merciful beings, the ones who Know, who take me for a spin into the Dreamland without time. Without Them I can not do this work.

Services

I am arranging time to receive people for shamanic healing, personal shamanic journeying, shamanic counselling, ancestral line healing, curse unravelling, breathwork session, counselling for pregnant couples and some counselling and blessing techniques to help with the process of birth.

Sometimes a living place feels haunted or stuck. This can be related to previous residents, the land or even the buildings around your place. I offer energy purification/cleaning of living places and give blessings to them.

What is shamanic healing?

Shaman is making contact with the Spirits in the Spirit World and cooperating with them to bring healing to a person, place, object, even a group. The shaman remembers everything what happens on this journey and returns to this ordinary reality with the information. Sometimes there is physical, hands-on healing, but there is always advice and teachings. Each person is different, yet we are all the same!

Soul retrievals are quite common, power animal retrievals, curse unravelling, extraction (removing intrusions, energies – illness), ancestral work, bodywork, blessing and purification are some of the areas I sing in. You do not have to do anything-just be present, talk about what brings you to me and TAKE RESPONSIBILITY  for following instructions as best as you can. We may meet once, we may meet twice.

Cost: asking for 65€ as minimum. You decide what it is worth.

If you want to learn shamanic counselling, we meet minimum six times. You learn to make a shamanic journey. This is a powerful technique where you are the journeyer (everyone can, not everyone is a shaman) and I work as recorder. We review the journey afterwards, peeling layer upon layer the answer. This involves commitment to each other and homework for you. We meet via Skype in January, meet in Estonia in February, and in March, April and May we meet via Skype or in person.  You pay for first and last meeting and can quit any time, but there is a last meeting. Cost is 65€ minimum per session (about 2 – 2.5 hrs). Please contact me for more information.

If you would like to make an appointment, please send first choice and second choice dates and times. Please write a little about why you want a time. Phone calls are alright too (between 8-19).

House calls: a deposit will be needed for you keep your time. Please contact me if you are interested for price and details.

Christiana Harle, info (at) solavoima.fi or +358 (0)50 4947030

FB Sola Voima; Skype: hanichris

0
|11. detsember 2018|Kursused|0 Kommentaari |

Lapsevanemate koolitussari „Õppiv lapsevanem“

Lapsevanemate koolitussari
 • Koolitaja
 • Kristi Arendi
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Lapsevanemate koolitussari „Õppiv lapsevanem“

Lapsevanemate koolitussari „Õppiv lapsevanem“ toimub Holistika Instituudis sügisel 2018!

Koolitussari on sobiv ja asjakohane jätk teisipäevaõhtusele instituudis toimuvale perekoolile. Koolituste eesmärk on olla abiks lapsevanemaile lapse arenemise ja kasvatamisega seotud teemadel. Koolitused on täis aktiivset tegevust ja pakuvad osalejatele õppimisvõimalusi kuulates, vaadates, lugedes, mõeldes, arutledes, kirjutades, joonistades, mängides, liikudes.

Koolituse läbinud lapsevanem tunneb end lapsevanemana enesekindlamalt, ta tajub lapsi, maailma, teisi inimesi ja iseennast tõenäoliselt teistmoodi kui enne seda. Koolitus pakub põnevust ja innustab teemasid ise sügavamalt edasi uurima, õppima ja katsetama. Osalema on oodatud lapseootel, titade, väikelaste ja koolieelikute ning algklasside laste vanemad – kõik, kes on inimeseks arenemise ja lapsevanemlusteemadest huvitatud.

Koolitaja Kristi Arendi on andragoog (MA), täiskasvanute koolitaja, Dresdeni Trageschule poolt tunnustatud lapsekandmise nõustaja, Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu liige ning imetamisnõustaja, Kaisukooli ja Emade Sõsarkonna juhendaja. Lapsevanemaid on ta nõustanud kaksteist aastat, koolitajana tegutsenud seitseteist aastat.

Koolituse aeg ja kestus: enamasti üle kolmapäeviti kell 18-20.

Osalustasu ja osalemiseks registreerumine: https://bit.ly/2Ofr8IR

Kontakt: kristi.arendi@gmail.com, tel 521 9097

Koolitussarja info üritusena FB-s: https://www.facebook.com/events/218869402133589/

Loengute plaan

K, 05.09 IMETAMISE ARGIPÄEV – ABC, mured ja rõõmud, teadlikult ja loomulikult.

Efektiivse imetamise eeldused ja takistused. Imetamise füsioloogia. Imetamine kui loomulik toitmisviis ja mitte ainult.  Lapse toiduvajadus, näljamärgid, tissirallid ja -streigid. Rinna erinevad seisundid ja võimalikud vaevused. Põhjused, lahendused, leevendused.

K, 19.09 LAPSEST ARENEB INIMENE – kas ja kuidas?

Millist last tahate teie? Vanema ja lapse suhe – tähtsaim side terveks eluks. Lapsevanema eetilised väärtused ja eetika. Laps kui meeleorgan. Lapse vajadused ja tervikliku arengu eeldused. Lapsepõlve eetilised ja füsioloogilised mõjud.

K, 26.09 LÄHEDUS JA LAPSE KANDMINE PÄRAST SÜNDI – lapse arengu olulised eeldused.

Oodatud on lapseootel ja 0-4-kuuste lastega emad-isad, kes soovivad lapsekandmise ja abivahendite kohta rohkem teada saada – mis, milleks, kuidas valida ja turvaliselt kasutada? Praktiline õpe kohapeal pikkade kandelinade ja nukkudega. Keskkond on lapsesõbralik. Osaleb 4-5  peret. Koju kaasa kirjalik meelespea.

K, 03.10  LAPSE UNI ja MAGAMINE – miks ta ei maga ja kuidas magab?
Imiku ja väikelapse uni ning magamine. Uni kui keerukalt reguleeritud korrapärane protsess. Une funktsioon organismis, unevajadus ja und mõjutavad tegurid. Kuidas rahulikult uinuda ja magada?

K, 17.10  NAERUNÄGU, NUTULAUL ja JONNIPUSA – aitäh, et mõistate! Mis, milleks ja millal? Lapse sotsiaalne ja emotsionaalne areng. Emotsioonid kui sisemised foorituled – mis toimub organismis? Agressioonist ja üksildusest agressiivsuse, kiusamise ja masenduseni. Kuidas vanemana turvaliselt toimida?

K, 31.10  AINULAADNE LAPS – armastusväärne ja andekas! Võimed, anded, oskused. Sotsiaalne ja emotsionaalne intelligentsus ning moraalne areng. Empaatiast eetilisuseni. Mida vanemana teada, tähele panna, teha?

K, 14.11  LAPSEGA SUHTLEMINE – kaosest koosloomiseni. Suhtlemine on suhete ja tervise alus. Vanema roll on osata suhelda võimu kasutamata ja olla lastele eeskujuks, et lapsel oleks turvaline kasvada ja olla hinnatud sõber, mängukaaslane. Kuidas rääkida lapsega nii, et ta aru saaks? Kuidas end kehtestada, mitte manipuleerida ega kiusata?

K, 28.11  MINA OLEN MINA – selgroog ja lihased? Lapse eneseusaldus, -hinnang ja -kindlus, seksuaalne areng. Seksuaalsus ja enesehinnang kui inimese olemuse osad on tihedalt seotud lapsepõlves kogetuga ning mõjutavad tervist. Mida teada, tähele panna, kuidas vanemana käituda?

K, 12.12 LAPSED ja NUTIKAS MAAILM – võta heaks või anna andeks? Neti ja nuti, küber ja digi – laps, telefon, arvuti ja internet. Needus või õnnistus? Oht või võimalus? Vajadus või vabadus? Eeldus või kohustus? Foobia või meelerahu? Sõltuvus või ajatäide?

0
|12. detsember 2018|Kursused|0 Kommentaari |