Šamanistliku tervendamise seansid Christiana Harlega

Christiana Harle
 • Koolitaja
 • Christiana Harle
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Šamanistliku tervendamise seansid Christiana Harlega

Šamaan Christiana Harle viib vahemikul 11. – 17. detsember 2018 Holistika Instituudis läbi šamanistliku tervendamise seansse.

Šamaani tööks on olla vahendaja tavareaalsuse ja vaimuilma vahel ning töötada nendega, kes abi vajavad.

Sul on võimalik kogeda šamanistlikku tervendusseanssi, paluda Christianal teha energeetiline puhastus oma kodus, teha Christiana juhendamisel läbi vabastava hingamise seanss, õppida nõustamist šamaanirännakute kaudu või paluda tuge sünnituseks ettevalmistumisel.

*Lõpust leiad Christiana tutvustuse inglise keeles.

Kuidas ma tean, et mul on šamaani abi vaja?

Elu erinevatel hetkedel kogevad inimesed, et nad on kaotanud ühenduse eluga, isiklik vägi on kuhugi kadunud, pole elulusti ega optimismi, suhted on sassis, tulevik tundub tume ja elu ülesaamatult raske. Kui ülalnimetatud seisundid kestavad pikemat aega, siis jääb inimene haigeks kas kehaliselt või hingeliselt. Need on kõige sagedasemad põhjused, miks inimesed pöörduvad abi saamiseks šamaani poole.

Christiana töötab inglise ja soome keeles. Kui sa keelt piisavalt ei mõista, võta kaasa inimene, kes tõlgib.

Seansi pikkus võib kõikuda, kuid tavaliselt on see ca 2-3 tundi. Korralda oma elu nii, et sul ei oleks pärast seanssi kohe vaja tööülesandeid täitma asuda.

Seansi minimaalne tasu on 65 eurot. Sina ise otsustad kui väärtuslik Sulle see kogemus oli ja palju oled valmis maksma. Tasumine sularahas kohapeal.

Hetkel vabad ajad seanssideks:

 • 11. detsember
 • 12. detsember
 • 13. detsember
 • 17. detsember (seansid toimuvad Tartus)

Lisainfo ja aegade broneerimine:

Christiana Harle

 • info@solavoima.fi
 • +358 (0)50 4947030
 • FB Sola Voima

Kes on Christiana Harle?

Christiana ehk Chrisse, nii nagu teda Soomes kutsutakse, elab Kirde-Karjalas. Inimesed ütlevad tema kohta, et ta on tark Põhjamaa naine. Tema šamaanitee algas aastatel 1994-1995 Tuvas, kus ta töötas koos vanade šamaanidega ja tervendas inimesi. Chrisse on väga tänulik kõigile oma õpetajatele ja eriti oma kaitsevaimudele.

Chrisse on muusikaterapeut, kelle elus muusika on läbi põimunud šamanistliku maailmatunnetuse ja elustiiliga. Laul, hääl, runo – püha šamaanilaul, on põimitud tema ravitsejatöösse. Ta on ka mesinik, kes kasutab iidseid praktikaid mesilastega töötamiseks, Inspiraktiva hingamistöö terapeut, ema; mängib viiulit rokkbändis. Ta on õppinud muusikat ja laulu ning töötanud muusikaõpetajana. Chrisse on läbinud mitmekülgsed õpingud Jonathan Horwitzi juures Skandinaavia Šamanistlike Uuringute Keskuses ja Heimo
Lappalaise juhendamisel.

Chrisse on töötanud ehtsate šamaanidega koos Tuvas ja Siberis. Ta on šamanistlik nõustaja, kes on tegutsenud Soome Šamaaniseltsis, muuhulgas ka seltsi esimehena.

***

Siit leiad Christiana Harle kirja lisainfoga.

Hello! Tere!!!Christiana Harle

I am teaching at Holistika Institute for one of the modules. I have been doing shamanic healing for 25 years and before that, healing through the holy spirit. The drum (düngür) and beater (orba) and my voice are the main tools. My Spirit Helpers are my guides, merciful beings, the ones who Know, who take me for a spin into the Dreamland without time. Without Them I can not do this work.

Services

I am arranging time to receive people for shamanic healing, personal shamanic journeying, shamanic counselling, ancestral line healing, curse unravelling, breathwork session, counselling for pregnant couples and some counselling and blessing techniques to help with the process of birth.

Sometimes a living place feels haunted or stuck. This can be related to previous residents, the land or even the buildings around your place. I offer energy purification/cleaning of living places and give blessings to them.

What is shamanic healing?

Shaman is making contact with the Spirits in the Spirit World and cooperating with them to bring healing to a person, place, object, even a group. The shaman remembers everything what happens on this journey and returns to this ordinary reality with the information. Sometimes there is physical, hands-on healing, but there is always advice and teachings. Each person is different, yet we are all the same!

Soul retrievals are quite common, power animal retrievals, curse unravelling, extraction (removing intrusions, energies – illness), ancestral work, bodywork, blessing and purification are some of the areas I sing in. You do not have to do anything-just be present, talk about what brings you to me and TAKE RESPONSIBILITY  for following instructions as best as you can. We may meet once, we may meet twice.

Cost: asking for 65€ as minimum. You decide what it is worth.

If you want to learn shamanic counselling, we meet minimum six times. You learn to make a shamanic journey. This is a powerful technique where you are the journeyer (everyone can, not everyone is a shaman) and I work as recorder. We review the journey afterwards, peeling layer upon layer the answer. This involves commitment to each other and homework for you. We meet via Skype in January, meet in Estonia in February, and in March, April and May we meet via Skype or in person.  You pay for first and last meeting and can quit any time, but there is a last meeting. Cost is 65€ minimum per session (about 2 – 2.5 hrs). Please contact me for more information.

If you would like to make an appointment, please send first choice and second choice dates and times. Please write a little about why you want a time. Phone calls are alright too (between 8-19).

House calls: a deposit will be needed for you keep your time. Please contact me if you are interested for price and details.

Christiana Harle, info (at) solavoima.fi or +358 (0)50 4947030

FB Sola Voima; Skype: hanichris

0
|11. detsember 2018|Kursused|0 Kommentaari |

Andestamise Ring: Südamehaavade tervendamine

Andestamise ring
 • Koolitaja
 • Eva Kuusk
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Andestamise Ring: Südamehaavade tervendamine

Eva Kuusk kutsub Sind 11. detsembril kogema Andestamise Ringi väge südamehaavade tervendamisel.

Andestamise ringi eesmärgiks on lubada Sul kōigest 2-3 tunni jooksul kogeda väga kaunist ja lihtsat, kuid samas vōimsat rituaali oma südame tervendamiseks.

Andestamise Ring on transpersonaalne protsess (nagu perekonstellatsioon), mis lubab Sul kogeda andestust teiste ja iseenda suhtes, keda kohal ei ole. Nii nagu andestuse kogemiseks ei ole vaja konkreetsete inimeste kohalolu ringis, ei ole Sul vaja ka oma emotsionaalseid haavu nimetada (või isegi täpselt teada) või raskeid teemasid teiste osalejatega jagada.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.

See rituaal lubab Su südamel terveneda ja vabaneda paljudest seda ümbritsevatest kihtidest, milles on ükskõiksust, kurbust, vihkamist ja palju muud, mis takistab Su südamel täielikult armastust väljendada.

Andestamise Ringid lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet”), mida ta kirjeldab raamatus “Andestamise kingitus” (Findhorn 2010). Sellest uuest andestuse kogemise viisist on tänaseks osa saanud juba mitmed tuhanded inimesed 12 riigis. Nüüd on see vôimalus ka Eestis.

Sellel aastal sain ma Olivier Clerci Andestamise Ringi läbiviijate koolitusel vastava litsentsi ja seda imelist ning sügavat kogemust tahan siis Sullegi pakkuda.

Toimumisaeg: 11. detsember, kell 18-20.30

Toimumiskoht: Tallinnas, Holistika Instituudis Endla 15 (IV korrus)

 

Registreerimine: eva@elukeskne.ee

Kuna kohtade arv on piiratud, tagab koha ettemaks 15€

Kogemust juhendab ja toetab transpersonaalne terapeut Eva Kuusk

Rohkem infot: www.elukeskne.ee

Andestamise ring

0
|11. detsember 2018|Kursused|0 Kommentaari |